Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2013

Třetí řada The Killing konečně oficiálně potvrzena

O odzrušení The Killing jsme již psali, ale teď už to je konečně oficiální. AMC potvrdila objednávku dvanáctidílné třetí řady (předchozí dvě série měly epizod třináct). Seriál se začne natáčet 25. února ve Vancouveru a počítá se s nasazením buď v letním nebo podzimním programu.

Pro ty, kteří zatím o tomto seriálu nic neslyšeli se hodí připomenout, že první sérii této detektivky jsme měli možnost vidět v dubnu 2011 na AMC a finále první řady bylo jednou z nejdiskutovanější televizní událostí v Americe. Zároveň ale naštvalo dost fanoušků, protože ti se ke druhé řadě otočili zády, což se projevilo výrazným propadem sledovanosti a pozdějším zrušením. O seriál projevil zájem Netflix a DirecTv a pravděpodobně i díky tomu se dočkáme 3. řady.

V té by se měla vrátit ústřední dvojice detektivů Sarah Lindenová (Mireille Enos) a Stephen Holder (Joel Kinnaman). Starostu Darrena Richmonda (Billy Campbell) ale v nové sérii nečekejte.

Vrací se i producentka a showrunnerka Veena Sud, kterou fanoušci velice kritizovali. Veena ale tvrdí, že se ze svých chyb poučila a podle tiskové zprávy nám bude představen nový případ a hlavně jeho rozuzlení před koncem sezóny. Takže tentokrát se snad vyhneme lacinému cliffhangeru na konci poslední epizody.

Příběh by se měl odehrávat rok po uzavření případu Rosie Larssenové. Holder vyšetřuje případ zabijáka z dálnice, když ho stopy navedou na možnou spojitost s bývalým případem Lindenové. Jenže ta už není detektivkou a tuhle kapitolu života už považuje za dávno uzavřenou. Vypadá to, že ji bude muset opět otevřít…

Co se týče zapojení Netflixu, tak zatím je jisté jen jedno. Premiéra bude na obrazovkách AMC, takže na Netflix se epizody dostanou až později.


A co vy? Sledovali jste The Killing? A budete sledovat 3. řadu? Nebo už je tenhle seriál pro vás mrtvý?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Strýček Mezon
hodně dávno
zuppa ... :)
Martin297
hodně dávno
nemůžu se dočkat!
VanThomass
hodně dávno
Jsem zvědav, co vymyslí za zajímavý případ, jen doufám, že to neroztáhnou jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY