Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2013

Elementary se bude seriálizovat. Díky Moriartymu.

Aspoň to slibují tvůrci tohoto hitu stanice CBS. V seriálu totiž chtějí vytvořit hlavní dějovou linku, a tou nebude nic jiného, než souboj Holmese proti Moriartymu (jak jistě zarytí čtenáři detektivek vědí, úhlavnímu nepříteli Sherlocka Holmese, který byl stejně chytrý jako on a téměř i stejně silný).

Tvůrci sice zatím trochu mlží, ale i z náznaků jde poznat, že se s Moriartym setkáme ještě před koncem první sezóny. Scenárista Robert Doherty totiž oznámil, že by se seriál s přibývajícím počtem epizod měl více „seriálizovat“, což v překladu znamená, že od epizodních příběhů se přejde k příběhu celosériovému, ne-li celoseriálovému.

Zatím ale mohou být fanoušci v klidu – na ten pravý případ, který tohle všechno odstartuje se prý ještě čeká (chce se mi říct, aby se nečekalo donekonečna). Prý ale profesorovo [Moriartyho] uvedení bude pro diváky velmi překvapivé. Doherty zároveň dodal, že aktuálně pracují na epizodě o drogovém dealerovi Rhysovi, kterého hraje známý herec John Hannah (znáte například ze Spartaka, kde hrál postavu Batiata).


Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 299 týdny
pšššt ;) (možná) příští spoilerland...
ševča
před 299 týdny
co jsem řekla spoilerového? :D
Seraphine313
před 299 týdny
zatím nic, jen mluvíš o věcech, které budou (možná) osvětleny...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY