Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2013

NBC chce pro sebe hvězdičku Jessicu Simpson

Stanici nestačí, že Jessica Simpson, herečka, zpěvačka a módní návrhářka, působí v porotě jejich módní soutěže Fashion Star. NBC si objednalo pilot seriálu, ve kterém tato plastikami proměněná kráska ztvární hlavní roli.

Nejde jen tak o obyčejný seriál. Tato půlhodinová komedie je z velké části inspirována právě životem Simpson. S nápadem přišli Robin a Nick Bakay, druhý jmenovaný, který působil i u štábu Two and a Half Men (Dva a půl chlapa), se ujal sepsání scénáře. Pilot a případný seriál budou spadat pod produkční společnosti Electus a Universal Television.

„Často mi přijde, že by nikdo snad ani nedokázal vymyslet všechny ty věci, které se v mém životě opravdu dějí. Takže spolu s těmito zážitky a skvělým týmem pisálků si myslím, že dokážeme lidi rozesmát,“ řekla Jessica.

Touto komedií se dále prohlubuje spolupráce herečky, NBC a společnosti Electus. Všichni tři se také podílí na běhu soutěže Fashion Star, které v březnu začne druhá série. Kromě Electuse budou produkovat samotná Simpson, dále Nick Bakay, Ben Silverman a Jessičin otec a zároveň manažer, Joe Simpson. „Jessica Simpson je v každém ohledu moderní Lucy se skvělým smyslem pro humor,“ řekl Silverman. „Dokáže řídit módní impérium a zároveň ohromuje svět tím, jak skvělá je máma. V tomto seriálu k její postavě přistoupíme jako k někomu, jejíž každodenní příhody budou diváky nutit pukat smíchy.“

Tento dosud nepojmenovaný projekt přivádí Simpson ke svým hereckým seriálovým kořenům, které začala malou rolí v seriálu That 70's Show (Zlatá sedmdesátá). Kromě nich se objevila v několika filmech, než se začala soustředit na svou módní kariéru. V jednu chvíli byla také hvězdičkou světa reality shows, když se svým někdejším manželem Nickem Lacheym ukázali světu svůj manželský život v Newlyweds.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY