Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2013

TNT jeden seriál objednala... a druhý odepsala

Shane Brennan, producent dlouhodobě úspěšného seriálu NCIS (letos po Teorii velkého třesku druhého nejsledovanějšího – včetně realitek), NCIS: Los Angeles a pro pamětníky známého Delfína Flipa, pro kabelovku TNT vytvořil seriál s původním názvem King and Maxwell (tento název už ale neplatí, bude jiný), o kterém jsme vás už dříve informovali. Nyní přišla zpráva, že po pilotu, který si stanice objednala, si teď objednala i celý desetidílný seriál, který bude mít premiéru v létě.

Děj seriálu, postaveného na pěti bestsellerech populárního amerického autora Davida Baldacciho, se točí kolem soukromých detektivů Seana Kinga (hraje ho Jon Tenney, který zářil už v seriálu Closer) a Michelle Maxwell (kterou hraje Rebecca Romijn – Mystique z trilogie X-Men). Ti se věnují vlastní praxi, ale díky působení v tajné službě, kterou opustili, mají schopnosti, které jim dávají značnou výhodu ve vyšetřování.

Společně s touto zprávou bohužel přišla i zpráva o tom, že projekt Trooper, od kterého si stanice objednala i pilot, nespatří světlo světa.

Seriálu nepomohl ani fakt, že ho produkoval Jerry Bruckheimer. Pojednával o rozvedené vojačce, která doma vychovává tři děti a v práci… to řeší po svém (přesto nešlo o sitcom, ale o drama). V hlavní roli se objevila pětačtyřicetiletá Mira Sorvino. Stanice si sice objednala pilot, do konečné fáze ho už ale neposunula. Což je vzhledem k víceméně vlasteneckému tématu (a faktu, že scénář pilotu napsal Aron Eli Coleite, scenárista Heroes) docela zajímavé.

Na rozhodnutí ohledně seriálů Legends se Seanem Beanem a Ali Larter (Heroes) a The Last Ship od režiséra Transformers, Michaela Baye, se ještě čeká.


Zdroje: HollywoodRepor­ter.com, Deadline.com, en.wikiedia.org

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Halonek
před 247 týdny
Rebecca Romijn – Jean Greyová z trilogie X-Men Zdroj:...
Seraphine313
před 247 týdny
hm, a to jsem si byl tímhle docela jistej.. ok, opravím.
Rosanna
před 247 týdny
Rebecca Romijn - to môže byť dobré :D.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY