Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2013

Bude se prodávat módní kolekce podle stylu White Collar!

USA Network se spojila s Gilt.com, inovativním online obchodem, a s Alton Lane, průkopníkem v nabídce pánských oděvů, aby společně vytvořili exkluzivní kolekci inspirovanou Nealem Caffreym.

Hlavní hvězda seriálu, herec Matt Bomer, sám kolekci navrhnul a vlastnoručně vybral doplňky a látky, ze kterých obleky a košile vzniknou. Kolekce inspirována titulní postavou úspěšného seriálu White Collar (Ve službách FBI) s názvem Caffrey Collection se začne prodávat již 22. ledna. Datum není náhodné, ve stejný den se také začíná vysílat zbylých šest epizod čtvrté série.

Spolupráci ve čtvrtek oznámila viceprezidentka stanice, Alexandra Shapiro: „Gilt a Alton Lane dokonale splňují požadavky na uhlazený a sofistikovaný styl. Jsou tedy perfektními partnery pro nás, kteří chceme ikonický módní styl seriálu White Collar zpřístupnit veřejnosti.“

Limitovaná edice bude přístupná od 22. ledna na webových stránkách Gilt.com/neal a nákup bude možný pouze během následujících šestatřiceti hodin. Caffrey Collection bude obsahovat exkluzivní kravaty či motýlky, jejichž ceny se budou pohybovat v rozmezí 29 – 69 dolarů. Obleky a košile budou dostupné pouze v kmenových obchodech v New Yorku, D.C. a Bostonu. Pár šťastlivců však bude moct poslat svůj oblíbený oblek či košili, které budou přetvořeny s využitím Bomerem vybraných látek.

Ceny obleků už jsou „mírně“ vyšší, pohybují se v rozmezí dvou až tří tisíc dolarů. Košile se budou prodávat v balení po třech za 425 dolarů.

Část výdělku z prodeje bude věnována státní organizaci Project A.L.S., se kterou Bomer úzce spolupracuje. Ta financuje výzkum na léčení amyotrofické laterální sklerózy, nemoci jinak známé také jako nemoc Lou Gehriga.

White Collar se s Gilt.com spojil již podruhé. Výsledkem první spolupráce byla reportáž o seriálu na blogu Gilt MAN. Součástí byl také rozhovor s Bomerem o jeho postavě, stylu a vizí, která se skrývá za jeho ikonickým stylem.

Zpráva nezmiňuje, zda je kolekce omezená pouze na občany USA, ale dá se to předpokládat.


Máte rádi Nealův styl? Kdybyste měli možnost, využili byste jí a koupili si něco z kolekce White Collar?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

AlexisGraham
před 248 týdny
White Collar mám opravdu ráda a Matt Bomer je v obleku skvělý. No a...
kacka.irena
před 248 týdny
a nejdražší bude klobouk, bez který ho prostě není ono :-)
justynajohnson
před 89 týdny
Jestli k obleku dají i Matta tak ho beru všemi deseti :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY