Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2013

The Good Wife získala další hvězdu (což Kráska a zvíře také)

Po čase se nám v redakci opět (během chvilky) nastřádala kupa castingových informací, takže nezbývá nic jiného, než vám ukázat, jak moc si herci v Hollywoodu zahráli pověstná škatulata.

Private Practice → The Good Wife

Takový přesun se odehraje mezi těmito dvěma seriály. Půjde o herečku Audru McDonaldovou, která si ve zmíněném právnickém seriálu zahraje Aliciinu (Julianna Margulies) soupeřku ze střední školy. Hvězda Private Practice, která se vrátí do poslední epizody seriálu, plánované na 22. ledna, tak získala nové, i když jen přechodné angažmá.

Aliciina nemesis, s kterou soupeřila na Georgetownské právnické škole, se objeví v některé z epizod této sezóny. McDonaldová se tak připojí k plejádě dalších hostujících hvězd, které se v seriálu objeví nebo se do něj vrátí – těmi hvězdami jsou zatím Matthew Perry (Friends, Go On), Maura Tierney (Pohotovost), Kristin Chenoweth (Pushing Daisies, Michael J. Fox (Spin City, Scrubs), Amanda Peet (Bent), Nathan Lane (One of the Boys) a Christina Ricci (Pan Am).


Kráska a zvíře vyzobává soap opery

Za měsíc, v epizodě, která půjde 21. února, totiž uvidíme herečku Kearran Giovanni, která v soap opeře One Life to Live hrála doktorku Vivian Wrightovou.
Kearran bude hrát manželku plukovníka Joea Bishopa (Brian White). A je zde možnost, že si ji stanice CW objedná i na další epizody. Krom výše zmíněné soap opery si ale Kearran Giovanni zahrála ještě ve spin-offu Closera, seriálu Major Crimes, a seriálu Royal Pains.


Ze Zoufalek do Spravedlnosti v krvi

Tento „přestup“ (jasně, Zoufalky jsou už nějaký čas pryč) absolvoval Mark Moses. Představitel Paula Younga si zahraje postavu Curtise Swinta – rasistického a xenofobního moderátora talk show v rádiu, který přijede do New Yorku uvádět jeho live verzi. Jeho názory a prohlášení donutí policejního komisaře Franka Reagana (Tom Selleck) si vybrat mezi povinností zachovat Swintovo právo na svobodný projev a vlastním přesvědčením, že čeho je moc, toho je příliš.

Moses účinkoval už v řadě jiných kriminálek – CSI, Elementary, Covert Affairs, The Closer a Criminal Minds. Naposledy si větší role zahrál v seriálech Mad Men a The Killing.


Toni Collette se už pomalu připravuje

Úplně jiné starosti než Mark Moses má Toni Collette. Poté, co CBS odsouhlasila Jerrymu Bruckheimerovi a Jeffreymu Nachmanoffovi pilot projektu Hostages, obsadil do hlavní role tohoto původně izraelského seriálu Toni, jako představitelku úspěšné chirurgyně žijící ve Washingtonu, která je vybrána k tomu, aby operovala prezidenta Spojených států. Tím je vržena do víru politických konspirací a její rodina je unesena. Je jen na ní, aby zachránila život jak svému manželovi, tak i svým dětem.


A to je vše přátelé. Jak se na nové hvězdy ve vašich oblíbených seriálech těšíte?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 252 týdny
Nové střípky :)
Rosanna
před 252 týdny
Na Kearran v BATB sa teším:).

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY