Facebook Twitter E-mail
25. ledna 2013

AHS potřetí: Co bude tématem a kdo se vrátí?!

Tvůrce American Horror Story, Ryan Murphy, odpovídal nejen na otázky o finále druhé série, ale zároveň také naznačil, jakým směrem se seriál bude ubírat ve třetí řadě.

Evan Peters a Sarah Paulson, kteří se objevili jak v první, tak ve druhé sérii, se přidávají k Jessice Lange. Všichni tři mají jisté místo ve třetí sérii, i když se zatím neví, jaké nové postavy budou hrát.

Murphy to oznámil s tím, že počítá s tím, že se vrátí i několik dalších tváří, a to i z první série. Kromě toho bude mít třetí řada „skvělou ikonu – a bude to žena,“ řekl Murphy. Že by šlo o herečku Taissu Farmigu? Ta se totiž ve třetí sérii pravděpodobně vrátí. Známe ji z jedničky, kde hrála Violet. Právě probíhají finální jednání, herečka má zájem o návrat. „Tuto sérii mi chyběla, ale nenašel jsem zde pro ni roli. Cítím se vzhledem k ní velmi ochranářsky, nechtěl jsem, aby se zase vrátila do blázince, to je moc temné. Takže jsem si řekl, že z ní udělám jednu z hlavních postav další rok,“ vyjádřil se Murphy.

Nová minisérie bude opravdu jiná. Půjde o romanci, ve které Jessica Lange přivede zpět trochu z její Constance (1. série).

Vtipný fakt: Herečka se vrací částečně i proto, že jí Murphy slíbil luxusní vlasy a makeup, a také krásné značkové róby. Ve druhé sérii totiž neměla moc možností se oháknout. Její nová postava je popisována jako „dáma v pravém slova smyslu“.

Děj třetí řady bude zasazen do současnosti, i když – stejně jako v minulých sériích – se budou objevovat různé časové doby v různých amerických městech.

Kromě Lange, Paulson a Peterse chce Murphy obsadit i nové herce, stejně jako herce z první série. Podle jeho slov při výběru budou úzce spolupracovat s Jessicou, bude záležet na tom, s kým herečka bude chtít pracovat.

Třetí řada bude mít třináct epizod. Produkce začne v létě a nové epizody se budou vysílat na podzim 2013.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nemesisx
před 251 týdny
Já hlavně doufám, aby do další serie obsadili Zachary Quinta!!!!
reallyreallychildish
před 251 týdny
Tyjo, jak tu o tom mluvíte, tak mám úplně pocit, že jsem to absolutně...
MNTB
před 251 týdny
a nebo v my v tom hledáme něco, co tam není :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY