Facebook Twitter E-mail
20. ledna 2013

Heather Locklear se opět upsala televizi. A nebyla sama!

Franklin and Bash

Kluci, seznamte se s novou šéfkou.

Herecká veteránka Heather Locklear, která spoustu let představovala hlavní hollywoodskou mrchu – no jasně, že nemůžeme mluvit o nikom jiném než o Amandě z Melrose Place – se ve třetí sérii právnického seriálu Franklin and Bash zařadí mezi hlavní postavy.

Ztvární Rachel King, nádhernou soudní právničku, která se vyžívá ve vysokých podpatcích a na míru střižených kostýmcích.

Na začátku série se Rachel představí jako nová partnerka ve firmě, kde Franklin a Bash pracují.

Herečka v seriálu zaplní mezeru po Garcelle Beauvais, která se do seriálu již nevrátí, protože se tvůrci rozhodli neobnovit její smlouvu.

Parks and Recreation

Už jsme potkali Benovy rodiče, nyní je čas seznámit se s jeho sestrou. Této úlohy se zhostí Annabeth Gish.

Herečka, známá ze seriálu The X-Files (Akta X), se objeví v epizodě, která se začne natáčet příští týden. Ben s Leslie si vyjedou na výlet do Benova rodného města, kde se seznámí s jeho sestrou, Stephanie. Návrat „domů“ bude zajímavý také proto, že když bylo Benovi osmnáct, chvíli pracoval jako starosta města.

Gish se určitě nenudí. Kromě spousty hostování byla také nedávno obsazena do hlavní role v novém pilotu stanice FX, The Bridge.

Dracula

Australská herečka Jessica de Gouw, která se nedávno objevila také v novince Arrow, byla obsazena do hlavní ženské role v novém letním seriálu stanice NBC, Dracula.

De Gouw si zahraje Minu Murray, ženu, do které se Dracula po příjezdu do Londýna zamiluje, protože vypadá, jako by z oka vypadla jeho mrtvé manželce. Mina je talentovaná studentka medicíny, která je zasnoubená s Jonathanem Harkerem. Ovšem hned, jak se pozná s Graysonem (neboli člověkem, za kterého se náš Dracula vydává), oba ihned ucítí nějaké spojení, jako by si byli vědomi, že se právě setkali s někým z jejich minulosti.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LuciKr
před 247 týdny
jakoze chyby v cestine v clancich radeji prehlizim, tady prosim...
haroska
před 247 týdny
Tak HEathe teď docela pravidelně hostuje i v HIC :)
ševča
před 246 týdny
proč tu locklear všude strkají? už má nejlepší léta za sebou, ale tady...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY