Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2013

Castingy: Homeland chudne, Revolution bohatne

The Newsroom

V listopadu jsme psali o tom, že se ve druhé sérii The Newsroom objeví mezi jinými také herečka Rosemarie DeWitt. To už ale nyní neplatí.

Stihla natočit pouze několik scén, než herečka oznámila, že musí od své role v seriálu odstoupit. „Jelikož se změnila natáčení a produkční data u druhé série The Newsroom, Rosemarie DeWitt musela čelit kryjícím se termínům natáčení a tudíž nemohla dále pokračovat v této roli,“ uvedlo v oficiálním vyjádření HBO.

DeWitt měla hrát Rebeccu Halliday, obhájkyni, která měla zastupovat fiktivní televizní kanál Atlantis Cable News v multimilionové žalobě.

Podle zdroje sice něco natočit stihla, ale po náhledech bylo vyžadováno přetočení některých scén. Hlavní postavy jsou na seriál vázané, ale u hvězdného doprovodného obsazení se vždy musí počítat s tím, že už později možná nebudou k dispozici.

Její role se nyní musí přeobsadit.

Revolution

Bývalá hvězda seriálu 24 hodin, herečka Leslie Hope, si nyní našla čas, aby si v novince Revolution zahrála v několika epizodách roli prezidentky.

Herečka, která v loňské sezóně zářila v téměř ihned zrušeném trilleru The River (Řeka), na sebe vezme postavu prezidentky Fosterové, drsné a nekompromisní vůdkyně mocné federace Georgia, která velmi dobře může být klíčem k revoluci.

Seriál se s novými epizodami vrátí na konci března, Hope se objeví o chvíli později.

Homeland

Fanoušci Homelandu se sice ve třetí řadě dočkají Brodyho, ale na druhou stranu si moc neužijí „strejdy Mikea“.

Diego Klattenhoff, který hrál Brodyho kámoše z armády a „toho třetího“ v jeho manželství s Jessicou, se nebude ve třetí řadě vracet pravidelně.

I když přišel o stálý flek, je velmi pravděpodobné, že se sem tam objeví, i když mnohem méně, než dosud.

Na druhou stranu to není moc překvapivá zpráva, jelikož na konci druhé série byl jeho příběh uzavřen. Nicméně se stále počítá s tím, že Morena Baccarin se v nové sérii vrátí a bude zapojena ve stejné míře, jako dosud.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 254 týdny
S Homelandem to teda jede :D
litllewitch
před 254 týdny
Hlavně, že tam zůstává Morena :).

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY