28. 6. 2022

Novinka pod lupou: Loot (Apple TV+)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Loot (Ve vatě)
Žánr komedie
Stanice Apple TV+
Premiéra 24. 6. 2022
Vysílání pátek
Délka pilotu 30 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Molly má zdánlivě perfektní život. To se změní v momentě, kdy jí manžel zanechá 87 miliard dolarů.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Hned v první scéně na mě čekalo obří překvapení, protože jsem netušila, že toho bývalého manžela, od kterého dostane hlavní hrdinka 87 miliard dolarů, bude hrát Adam Scott. Navíc jsem si díky tady té naší jednověté anotaci myslela, že zemře, což se taky nestalo.

Adam Scott je ale super a v životě bych takovýhle pár herecky nedala dohromady, takže se mi docela ulevilo, že se rozvádí. S tím se pojí taky to, že si nejsem jistá, jestli má Maya Rudolph na utáhnutí celého seriálu. Stejně jako ona byla celá epizoda průměrně fajn, ale chybělo jí něco extra, co by mě dostalo. Ani zábavné to moc nebylo.

Nejvíc mě bavila ředitelka nadace, její charakter je skvělý, a vlastně i ostatní postavy z té nadace, třeba účetní Nata Faxona. Netušila jsem, že se to bude ubírat tímhle směrem, ale díkybohu, protože bez tohohle charitativního příběhu by to stálo za starou bačkoru úplně.

  • linka s nadací
  • ředitelka nadace
  • Maya Rudolph
  • nic výjimečného ani moc vtipného
50 %
Mé hodnocení
Olivia Caroline Jones

První část epizody se mi líbila. Přišlo mi to jako správná komedie s ideální špetkou dramatu. Krásné prostředí, hodně přes míru, přeplácané, tak akorát absurdní.

Druhá polovina už nebyla tak zábavná. Hlavní hrdinka bez manžela nemá takovou šťávu. Trošku mě nudily scény v charitativní organizaci, celý ten koncept, že se snaží přijít na to, kdo vlastně je a jaké je její poslání… K seriálu se mi to vůbec nehodí. Čekala jsem nějakou šílenou jízdu, která byla na začátku.

Na druhou stranu musím říct, že pilot rychle utekl a ve výsledku jsem od seriálu odcházela s úsměvem. Myslím, že půjde o nenáročnou oddychovku, u které se můžete i trošku zasnít, jaké by to bylo mít moře času a nekonečné množství peněz.

  • příjemná atmosféra
  • správně ujetý a přeplácaný začátek
  • hledání životního poslání hlavní hrdinky
  • charitativní organizace
60 %
Mé hodnocení
ragelly
Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Olivia Caroline Jones

Olivia Caroline Jones

ragelly Kdybys koukla jen na první půlku a já jen na tu druhou, myslím, že bychom byly spokojené obě :D :D...
před 13 týdny
ragelly

ragelly

😂😂😂 Já jsem do toho šla s tím, že to bude něco ulítlého, protože Maya je ten typ herce, co takové...
před 13 týdny
Další články k tématu