21. 1. 2013

Spoilerland: White Collar, Dallas a Beauty and the Beast

Další týden rovná se další návraty. Tentokrát nám to stanice pěkně rozprostřely, s novými epizodami se na obrazovkách objeví v úterý White Collar (Ve službách FBI), ve čtvrtek Beauty and the Beast a za týden v pondělí začne konečně také druhá řada Dallasu.

V dnešním Spoilerlandu se na tyto tři oblíbené seriály podíváme blíže. Pokud tedy taky patříte mezi fanoušky, kteří se nemůžou dočkat nových lákadel na osudy postav, děj příběhu a dalších věcí, směle se začtěte :)

White Collar (Ve službách FBI)

Shledání syna a otce nebude příliš pěkné. „Neal je pěkně naštvaný, částečně proto, že mu v podstatě od té doby, co se ukázal, lhal,“ říká výkonný producent seriálu, jeff Eastin. „Pro Neala bude těžké spory urovnat.“

Změny v FBI donutí Petera, aby znovu vytáhl na světlo tu pochybnější část sebe sama, aby zachránil sebe, svou kariéru a Neala.

Abychom nezapomněli na romantickou stránku – přece jen… Neal je pořádný svůdník – Sara se vrátí ve třech epizodách, během kterých její vztah s tímto trestancem nabere velmi zajímavé obrátky.

Beauty and the Beast

„Ve druhé polovině série máme pro fanoušky nachystáno spoustu šťavnatých věciček,“ slíbila výkonná producentka seriálu, Sherri Copper. Co to obnáší? Třeba výbušný milostný trojúhelník, ve kterém figuruje Vincent, jeho bývalá snoubenka Alex (Bridget Regan) a samozřejmě naše spanilá detektikva. Vincent se bude snažit být ke Catherine co nejvíce upřímný, co se týče jeho znovushledání s Alex, ale jak Cooper uvádí, tak „sám bude překvapený jeho vlastními pocity“.

Další překážkou ve štěstí hlavního dua bude mladý a po moci toužící detektiv (Sendhil Ramamurthy), který je odhodlaný zneškodnit všechny hrozby v New Yorku. "Catherine a Vincent si mysleli, že Muirfield ztratil jejich stopu, ale jak poznáme, je to přesně opačně.

Jako poslední pak známe, nebo přinejmenším tušíme odpověď na otázku, zda se konečně také někdo další dozví o tom, co má Cat za nového kamaráda. „Řeknu to takhle. Tess je její nejlepší přítelkyně,“ říká Cooper, „a nejlepší přátelé se nakonec stejně dozví vše, co se děje v životě toho druhého / té druhé.“

Dallas

Christopher se bude snažit o anulování svého manželství s Rebeccou a získání opatrovnictví nad jejich zatím nenarozenými dvojčaty. John Ross má ale vlastní plány, mimo jiné zkorumpování třetí strany; vyhrožuje, že to Christopher nebude mít vůbec snadné. A paní Barnesová nebude ani zdaleka hrát čistou hru, když se znovu objeví na scéně.

Ryland řekne Anne novinky o jejich dceři. V neposlední řadě to pak ze začátku série bude vypadat, jako by během podzimu Elena prodělala transplantaci osobnosti. Bude to vypadat.

I když Larry Hagman stihl před svou smrtí natočit několik epizod, do seriálu, konkrétně do osmé epizody, byla dodatečně vepsána scéna, ve které má jeho ikonická postava, J.R., pohřeb.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Rosanna

Rosanna

Teším sa na BATB a Dallas :).
hodně dávno
Gingy

Gingy

Tak Dallas jsem sice ještě nestihla dokoukat první řadu, ale jsem ráda, za toho Christophera :D Ještě ať se...
hodně dávno
Další články k tématu