Facebook Twitter E-mail
22. ledna 2013

Revolution obohatí animované webizody!

Chybí vám pravidelná týdenní dávka Revolution? Možná vám čekání zkrátí animované webizody, které NBC a tvůrci seriálu vypustí do oběhu.

První webizoda je k dispozici od včerejška na NBC.com, YouTube, Hulu a VOD. Každý týden bude uvolněna jedna nová, až do 18. února. Kromě toho stanice dává k dispozici online pilot, který obsahuje komentáře od showrunnera Erica Kripkeho a výkonného producenta a režiséra Jona Favreaua.

Šest webizod vzniklo podle dopisů, které napsal seržant Joseph Wheatley (Reed Diamond), postava, která zavedla Milese (Billy Burke) do tunelů směřujících k Philadelphii, a tím i do pasti, kterou nastražil generál Monroe (David Lyons).

Kromě webizod a pilotu chce NBC od 25. února umožnit online sledování prvních deseti epizod, aby si fanoušci mohli seriál osvěžit nebo dohnat, co zatím nestihli zhlédnout, než se Revolution 25. března vrátí s druhou polovinou série.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 247 týdny
Taky jsem zatím viděla jen to video z nbcčka, to u nás nejede. Možná...
medvidecek007
před 247 týdny
video je už na spoilertv
ševča
před 246 týdny
přeju jim, abych se mýlila, ale nemyslím, že ty 4 měsíce pauzy lidi tráví...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY