Facebook Twitter E-mail
26. ledna 2013

Casting: Favorit z The Vampire Diaries ve spin-offu a jiné

The Originals

Spin-off The Vampire Diaries (Upíří deníky), The Originals, přidává do svého obsazení favorita fanoušků.

Daniel Gillies, který v Denících hraje upíra Elijaha, přestoupí do The Originals a přidá se tak ke Klausovi a Hayley.

Elijah se objeví samozřejmě také v epizodě Deníků, která se bude vysílat 25. dubna. Ta bude sloužit jako pilotní epizoda pro The Originals.

V tomto díle se Klaus vrátí zpět do francouzské čtvrti v New Orleans, kterou pomáhal před staletími stavět. Tam se setká se svým bývalým učněm Marcelem. Elijah chce bratrovi pomoct s vykoupením, postaví se proto na stranu Marcelových nepřátel.

Pokud budou The Originals vybráni pro seriál, Gilles bude hrát jak zde, tak i v jeho kanadském lékařském dramatu Saving Hope.

The Newsroom

Rosemarie DeWitt odchází, oskarová Marcia Gay Harden přichází!

The Newsroom obsadilo herečku do své druhé série. Ta vystřídá DeWitt v roli Rebeccy Halliday, obhájkyně, která zastupuje stanici v právní žalobě.

DeWitt seriál opustila kvůli přeházeným datům natáčení. Harden již natočené scény přetočí.

Herečka se v seriálovém světě objevila v Damages (Pavučina moci), Law and Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) nebo v Royal Pains (Milionový lékař).

Under the Dome

Dvě nové herečky a jeden herec obohatí obsazení nového seriálu stanice CBS, Under the Dome.

Britt Robertson, která je známá svými dvěma rolemi na CW – v The Secret Circle a Life UneXpected (Život je změna), byla obsazena do role Angie, atraktivní mladé servírky a budoucí zdravotní sestřičky, která vždy snila o tom, že z městečka Chester's Mill jednou uteče.

Detektivka z CSI: NY (Kriminálka New York), Natalie Martinez, se potom objeví jako Linda, mladá a ambiciózní zástupkyně šerifa, která je mu naplno oddaná a slouží po jeho boku. Společně udržují ve městě pořádek.

Posledním obsazeným je Alex Koch, který ztvární roli Rennieho, syna místního politika a prodejce aut. Rennie je chytrý, ale tak trošku „mimo“, chodí na městskou výšku a je beznadějně zamilovaný do Angie (Robertson).

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 254 týdny
Som rada, že v The Originals bude aj Elijah. A Britt v Under the Dome...
Miriisek
před 254 týdny
Teda na Originals jsem zvědavá, Elijaha mám ráda, je dobře že tam bude také,...
ševča
před 253 týdny
a under the dome vypadalo tak zajímavě.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY