Facebook Twitter E-mail
27. ledna 2013

Spoilerland: NCIS, Raising Hope, Lhářky a Good Wife

V posledních dnech se strhla doslova pilotová lavina. Přes stále přibývající objednávky nemáme skoro možnost všímat si jiných seriálových novinek, na druhou stranu vás ale nechceme ochuzovat o čerstvé zprávy jak castingové, tak třeba spoilerové.

Dnes se zaměříme právě na spoilery. Pokud vás tedy zajímá, co se chystá v Pretty Little Liars (Prolhané krásky), NCIS (Námořní vyšetřovací služba), The Good Wife (Dobrá manželka) nebo Raising Hope (Vychovávat Hope), tak jste na správné adrese.

Raising Hope (Vychovávat Hope)

Komedie bude následovat trend, chystá totiž muzikál! Tedy muzikálovou epizodu. Tedy rovnou dvě!

První nese název „The Old Girl“. Do Virginie se zakouká člen Cliff Notes, školské acapella skupiny. Poté se bude vysílat „Burtmitzvah“, epizoda, ve které se majitel místního bistra bude snažit prostřednictvím písničky Burtovi vyjádřit, jaké to je být židem.

NCIS (Námořní vyšetřovací služba)

Abby má na 5. února připravenou zajímavou změnu vizáže, konkrétně vlasů. Prý objevila domácí recept na pomádu od svého dědečka… Pokud nedokážete odolat a prostě ji hned musíte vidět, tak můžete ukojit svou zvědavost tady.

Kromě toho se agenti spojí s jinými detektivy, aby společně vypátrali sériového vraha. Zvládnout toto partnerství ale bude skoro stejně těžké, jako vyřešit celý případ. Hlavní detektiv totiž razí heslo Jeden za všechny, všichni za jednoho, ale jen do té doby, než si začne myslet, že ho kolegové zradili…

The Good Wife (Dobrá manželka)

Tuto sezónu se přivalí něco velkého. Julianna Margulies to uvedla v jednom z rozhovorů, přičemž dodala, že musela odpřísáhnout mlčenlivost. Prý o tom dokonce neví ani zbytek herců!

Prý se jí tvůrci seriálu napřed zeptali, jestli schvaluje tuto zápletku, kterou se chystají do seriálu vepsat. To vypadá vážně! Každopádně klid před bouří bude až do dvacátého dílu, pak to všechno vypukne. „Nicméně k tomu momentu směřujeme. Je to vzrušující sledovat,“ řekla herečka.

Pretty Little Liars (Prolhané krásky)

Poroste Arii bříško? To zatím není jisté. Naopak zcela jisté je ovšem to, že se Ezra dozví, že má syna. To povede k „hezké rodinné chvilce mezi ním, Arií a jeho synem Malcolmem,“ řekla producentka Marlene King. Ezra se sice ze začátku nedozví, jak dlouho to před ním Aria tajila, ale pravda nakonec najevo vyjde. Pár „Ezria“ se na konci série ocitne na velmi zajímavém místě (citově, ne geograficky ;) ).

Ptáte se, proč ještě někoho zajímá, kdo Alison zabil, když se ukázalo, jaká to byla zlá mrcha? „To je něco, co bych ráda vyvíjela ve čtvrté sérii,“ řekla King. Co to znamená? Více momentů, ve kterých se dozvíme, proč Alison holky tolik lákala, protože nebyla čistě zlá. Nyní máme možnost vidět její temnou stránku, ale v druhé půlce třetí série bude flashback, který ukáže také Alisoninu zranitelnější stránku.


Potěšily spoilery? Těšíte se, až to všechno vypukne? :)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Miriisek
před 251 týdny
Na PLL jsem docela zvědavá. Ale souhlasím s lizzy, že pokud bude čtvrtá...
Ka-ce-nec-ka
před 251 týdny
Souhlasim s holkama, už mě to ale vůbec nebaví. Zapletený jsou do toho...
zrpi
před 249 týdny
Musím souhlasit s tím, že už se do toho zamotává čím dál více lidí, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY