Facebook Twitter E-mail
17. března 2013

Sehraná pracovní dua

Tento fotočlánek je věnován parťákům, kteří jsou z různých důvodů tak sehranní, že patří mezi špičky ve svém oboru a žádný zločinec jim neunikne.

Rizzoli and Isles

Jane je policistka se skvělým instiktem a Maura patoložka patřící mezi nejlepší ve svém oboru. Je tak trochu geek a spoléhá se především na vědu. I když jsou úplně jiné, pochází z rozdílných světů, tvoří sehrannou dvojku, která má tak uvěřitelnou chemii, že by nejeden muž by uvěřil, že jsou lesbičky.

Photo © TNT

Psych

Shawn a Gus jsou nerozluční přátelé už od dětství. Shawn je ten praštěnější a Gus ho musí usměrňovat, což se mu mnohdy nedaří, a tak se častokrát ocitnou v prekérní situaci, která je někdy ohrožuje i na životě. Tyhle dva od sebe jen tak něco neodtrhne a běda té, co by se o to pokusila.

Photo © USA

White Collar

Charismatický podvodníček Neal narazil na stejně chytrého FBI agenta Petera a je tak pro něj těžké dělat něco nekalého za jeho zády. Dohromady jsou ale nepřekonatelní a žádný lump je nepřelstí.

Photo © USA

Common Law

Travisovi a Wesovi jde sice řešení případů od ruky, ale svými rozdílnými povahami se navzájem dohánějí k šílenství, které vyvrcholí tím, že jeden na druhého vytáhne zbraň. Kapitán, aby nepřišel o svou cennou dvojici, je pošle do manželské poradny.

Photo © USA

Franklin & Bash

Jared a Peter jsou kamarádi již od dětství a nyní jim je nabídnuta možnost pracovat spolu v právnické firmě. Vezmou tak soudní síň útokem svými netypickými postupy a o zábavu je rázem postaráno.

Photo © TNT

Bones

Doktorka Brennanová je renomovaná forenzní antropoložka, která je povolána, aby agentovi Boothovi pomohla při těžkém případu, ale postupně s ním začne pracovat na veškerých vraždách a jejich profesionální vztah se rozvine v něco víc…

Photo © thetvdb.com

Castle

Richard Castle je populární spisovatel, který musí pomoci policii, protože někdo začne napodobovat vraždy z jeho knih. Setká se tak s policistkou Beckettovou, do které se při úzké spolupráci zakouká.

Photo © thetvdb.com

Kobra 11

Nezničitelný Semir Gerkhan vystřídal za své působení u policie hodně parťáků, ale pokaždé se jim před vyřešením případu podařilo zničit nespočet automobilů.

Photo © thetvdb.com

Komisař Rex

Nejlepším přítelem a zároveň i parťákem člověka je pes, který mu vždycky kryje záda a za odměnu mu stačí houska se salámem.

Photo © mekemeup-themorgana1985.blogspot.com

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 239 týdny
Tak Bones, Castle, ty byli jasný, než jsem článek otevřel, ale Rex a Semir to...
Barulie
před 239 týdny
Trošku jsem si představovala že na mě na další stránce vyskočí...
ševča
před 237 týdny
kobru bych vynechala. přece jenom už jich semir vystřídal tolik, že to začíná...

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY