Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2013

Piloty v hromadném: ABC 2.0

Stanice ABC si z pilotové nadílky letos ukousla pořádný kus a obdařila seriálové osazenstvo prozatím čtrnácti kousky. Dneska se podíváme na šest výtvorů, kterým ABC dovolila vstoupit do dalšího kola hry o hlavní výhru v podobě televizní obrazovky.

Stanice si objednala piloty od 3 komediálních projektů a 3 dramat. Celkem tak má už 14 pilotů.

Influence

Provokativní pracoviště, na kterém působí dva bratři – jeden je expert v lidské psychologii, druhý je bývalý trestanec. Společně provozují agenturu, která řeší problémy klientů pomocí vědy, motivace a manipulace.

Zatím není známo, kdo bude v hlavní roli, scénář píše a celou show produkuje Kyle Killen (Awake).

Killer Women

Produkuje to „Coca Cola girl“ Sofía Vergara (kdo nepochopil narážku, zřejmě neviděl předávání Zlatých glóbů) a píše Hannah Shakespeare (Havran). Celé je to založené na argentinském seriálu Mujeres Asesinas. Co je to? Walker, Texas Ranger v sukni.

Temný thriller o Molly Parkerové, odvážné krásce, co se snaží prosadit mezi Texas Rangery a není žádné ořezávátko – vždycky ví, jak z pachatele dostat pravdu a nebojí se mu trochu pocuchat tvář, bude koprodukovat stejný člověk, co americkou verzi telenovely Ošklivka Betty – Ben Silverman.

Nenechte se ale zmást strohým popisem – argentinská a mexická předloha je o sériových vražedkyních ;)

Doubt

David Shore, tvůrce House, bude mít krom projektu na FOXu ještě jednou želízko v ohni – právnické drama, které po tahanicích nakonec získala ABC.

Bývalý policista, nyní špatně placený, ale vcelku šarmantní právník používá zkušenosti z policejní služby, aby vyhrával pro klienty jakékoliv případy – a zároveň aby získal zpět svou bývalou ženu.

Projekt jako takový se zakládá na Shoreových osobních zkušenostech z právnické praxe – je totiž vystudovaným právníkem.

She's Got Balls (Safe At Home)

Je pravda, že u tohoto pilotu se ještě neví název, i když už dva jiné (v nadpisu) vystřídal. Přesto chce tato půlhodinová komedie od bratrů Cullenových bojovat o své místo na televizní obrazovce.

Hlavní roli totiž obsadil populární herec James Caan, kterého seriáloví nadšenci znají především jako Eda Delinea ze seriálu Las Vegas: Kasino (ti filmoví ho zase viděli v trilogii Kmotr).

Multigenerační komedie se točí kolem Terry Gannonové, čerstvě rozvedené matky, která se na přechodnou dobu dá dohromady s otcem svých dětí (James Caan), bývalým baseballovým hráčem. Také začne neochotně trénovat druhořadý baseballový tým svého syna a je vržena zpátky do světa sportu, který chtěla nechat za sebou.

Bratři Cullenové budou psát scénář a společně s Aaronem Kaplanem i produkovat.

Super Fun Night

Děj se zaměřuje ta partu tří kamarádů nerdů, kteří si vytyčí cíl mít každý pátek noc plnou zábavy. Tuto komedii produkuje John Riggi a Rebel Wilson, která si zahraje i hlavní roli.

Trophy Wife

Bývalá party girl se setká s mužem, do kterého se zamiluje. Jeden problém jsou však jeho tři manipulující děti. Druhý problém jsou jeho dvě značně nepříjemné exmanželky.

Do této komedie od Emily Halpern (Private Practice) byly obsazeni Bradley Whitford, Malin Akerman, Marcia Gay Harden, Michaela Watkins, Natalie Morales a Ryan Lee.


Už dříve si stanice objednala pilot k seriálu How the Hell Am I Normal?
Zaměří se na dětství scenáristy a výkonného producenta Adama Goldberga. Takže očekávejte další retro seriál zasazený do osmdesátých let ne nepodobný seriálu Báječná léta.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 246 týdny
ono teďka vůbec, když to má takový strohý popis, tak se nedá poznat, jestli...
Arkantos
před 246 týdny
Ako tak ma zaujalo Influence. V spravnom podani to moze byt skvela oddychovka....
ševča
před 245 týdny
no podle mě se u popisů snaží chytnout lidi jen cw, ty ostatní jsou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY