26. 11. 2022

Anketa: Jmenuji se seriálově (nominace 27)

Anketa: Jmenuji se seriálově (nominace 27)

Po několikaměsíční odmlce tu máme další anketu! Přichází tak akorát na čas, abychom si zkrátili čekání na Vánoce a rok 2023, který bude opět plný nových příležitostí a šancí. Zbývají dva měsíce, tak si je pojďme zpříjemnit tím nervy drásajícím hlasováním, které máte tak rádi.

Nová anketa nese název Jmenuji se seriálově. Co si pod tím představit? Není v tom nic zapeklitého. Tentokrát budou o vaši přízeň soutěžit seriály, které mají jméno hlavní postavy přímo ve svém názvu. Když se tedy jméno vysloví, hned vám naběhne v hlavě obrázek a máte jasno, o koho jde.

Při hledání vhodných kandidátů do nominací jsem s údivem zjistila, že seriálů, které splňují kritéria, je víc, než jsem si myslela. Nakonec jsem počet nominací uzavřela na poměrně vysokém čísle 162, ale vězte, že by se dalo najít třeba i 200 zástupců. Aneb když nevíte, jak svůj seriál pojmenovat, prostě sáhněte po jméně hlavního hrdiny či hrdinky a máte vystaráno.

Aby nám anketa netrvala do konce života, bude maličko drsnější, než ty předchozí. V aktuálním prvním kole vám každý den představíme šest náhodně rozlosovaných nominovaných, ze kterých do dalšího kola postoupí tři s nejvyšším počtem hlasů. Ze všech nepostupujících pak dostanou druhou šanci další tři kousky, které neprošly, ale získaly (v rámci nepostupových příček) nejvíce hlasů.

Dnešní nominovaní

Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz

Anketa
Který seriál se jménem hrdiny v názvu u vás vede?
Clarissa Explains It All
(2 % – 13 hlasů)
My Name Is Earl
(37 % – 195 hlasů)
Hannah Montana
(20 % – 107 hlasů)
The Winchesters
(14 % – 71 hlasů)
Gentleman Jack
(8 % – 43 hlasů)
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
(19 % – 94 hlasů)
celkem hlasovalo 523 lidí, anketa byla ukončena 29. 11. 2022
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře21zobraz všech 21 příspěvků
ragelly

ragelly

Jasně, však to dáme s nějakým časovým odstupem, ne dvě ankety za sebou :) Za rok, za dva.. uvidíme,...
před 9 týdny
Litocha

Litocha

No, ony by tam taky spadaly odhadem tak tři čtvrtiny večerníčků :)
před 9 týdny
Lord Edmund Blackadder

Lord Edmund Blackadder

Večerníčková anketa už byla 😉.
před 9 týdny
Další články k tématu