Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2013

Promo videa: TBBT, Chicago Fire, Carrie Diaries a Banshee

Po čase by bylo dobré si dát opět nějaká promo videa, nemyslíte? Drtivá většina jarních částí seriálů odstartovala, běží už i The Following, ale přesto si pár seriálů dává několikatýdenní přestávku. Mezi nimi třeba takový Chicago Fire, který se po dvoutýdenní přestávce vrátí s třináctou epizodou „Warm and Dead“ už zítra.


Druhý takový případ je Big Bang Theory a vůbec celý čtvrtek na CBS. Máme ale štěstí, protože milovaní fyzikové se na obrazovkách objeví už tento čtvrtek v epizodě „The Cooper/Kripke Inversion“.


Přestože stanice CW zažila tuto sezónu skvělý nástup díky Arrowovi, její ostatní seriály si až tak dobře nevedou a v poslední době se k nim (zatím tak trochu neprávem) přidal i seriál Carrie Diaries, který je už po dvou dílech mírným adeptem na zrušení. Následující promo je na čtvrtou epizodu.


Čtvrtá epizoda se blíží i seriálu Banshee. Seriál sliboval drsnou, temnou, a místy i krvavou atmosféru. Minimálně v několika prvních epizodách tyto předpoklady potvrdil a vysloužil si spoustu kladných hodnocení.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Miriisek
před 250 týdny
Teda taky jsem netušila, že Carrie tak rychle zruší, ale nemůžu soudit,...
Seraphine313
před 250 týdny
Carrie ještě nezrušili :) každopádně má tak nízkou sledovanost a ratingy, že je...
ševča
před 250 týdny
fakt? a cw už rozhlašuje, jak postupně v dalších sériích přivede postavy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY