Facebook Twitter E-mail
1. října 2007

Dexterovy oběti - Matthew Chambers

Třetí díl seriálu, ve kterém představím všechny Dexterovi oběti a jeho motivy, které vedly Dextera k tomu, aby si vybral právě je. Tentokrát Matthew Chambers.

Základní informace o oběti

Věk: 35 Rasa: běloch Pohlaví: mužské Výška: 178 cm (5'10) Váha: 79 kg (175 liber) Vlasy: hnědé Oči: modré Stav: svobodný Povolání: nezaměstnaný

Zločinná kariéra oběti

Trestní rejstřík: Napadení, řízení v opilosti, pobuřování, zabití.

Proč si zasloužil smrt: Chambers opakovaně řídí pod vlivem alkoholu a využívá členství v anonymních alkoholiků k tomu, že tvrdí, že je již vyléčený alkoholik. Díky tomu dostavá nižší tresty. Když mu výkon trestu vyprší, stěhuje se do jiného města s jinou identitou, aby se vyhnul dalšímu šetření. Chambers nikdy nebyl vyléčený. V každém městě znovu bez výčitek opakuje své zločiny.

Chambersova poslední oběť: Alexander Pryce (18)

Jak Dexter objevil tento případ: Náhodně se dostal k projednávání Chambersova případu, když čekal na svoji výpověď soudního znalce k jinému případu.

Důkazy: Dexter si nechal vyhledat v databázi Chambersovy otisky, které získal z jeho skleničky z baru. Našel dřívější případy řízení pod vlivem alkoholu, nehodu a následný útěk od nehody v Novém Mexiku a Massachusetts. Chambers je recidivista, bez naděje na změnu k lepšímu.

Dexterova akce

Sledování / Únos: Dexter si počkal na Chamberse před jeho oblíbeným obchodem s alkoholem. Zezadu ho pak uspal injekcí. Chambers se nebránil ani nebyl nijak překvapen, protože byl opilý.

Místo zabití: Prodejna alkoholu celá pokrytá igelitem. Na notebooku pak přehrál Dexter Cahmbersovi video z posledních Vánoc Alexandera Pryce. Po stěnách rozvěsil fotografie obětí z Nového Mexika a Massachusetts.

Dexterův zabijácký oděv: Latexové rukavice, gumová zástěra, zabijácká kombinéza. Bez masky.

Poslední slova oběti: „Hodili to na mě. Nic jsem neudělal.“ „Byl jsem to já, jenže jsem nebyl sám sebou. To ten chlast. Úplně mě přemohl. Je mi to líto.“

Nástroje: Malý nůž na odběr vzorku kre, chirurgická motorová pila.

Čas úmrtí: 12. října 2006, 21:32

Způsob zabití a zbavení se těla: Nejprve bodnul oběť nožem do břicha. Poté ho rozřezal chirurgickou pilkou. Zabalil kousky do tašek značky Hefty. Tašky odvezl na svou loď Slice of Life, kde opět pomocí sonaru našel své oblíbené místečko a shodil tašky do moře.

Další díly seriálu

Dexterovy oběti - Mike Donovan (24. 9. 2007)
Dexterovy oběti - James Jaworski (30. 9. 2007)
Dexterovy oběti - Matthew Chambers (právě čteš)
Dexterovy oběti - Sestra Mary (10. 10. 2007)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dark Angel
hodně dávno
to to je dobrý serial!!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY