Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2013

Raj má holku, Dracula kamarády a Storybrooke čeká návrat

The Big Bang Theory

Všichni víme, že Raj z The Big Bang Theory neumí mluvit s ženami… tedy pokud se alespoň trochu nenapije něčeho alkoholického. Ale že by se na něj konečně usmálo štěstí? Herečka Kate Micucci (Til Death, Raising Hope) byla totiž obsazena jako Lucy – dívka, která Rajeshovi učaruje. Objeví se v několika epizodách, poprvé to bude ve valentýnské epizodě „The Tangible Affection Proof“ vysílané 14. února. O potenciálním milostném „objektu“ pro Raje mluvil již na loňském Comic Conu v San Diegu výkonný producent Chuck Lorre. Tak jak myslíte, že to dopadne?
A ještě jedna věc k valentýnské epizodě… Johnny Galecki (Leonard) řekl, že v epizodě bude velký moment pro Leonarda a Penny. Co to asi bude? :-)


Dracula

Možná jste již slyšeli o tom, že stanice NBC vyvíjí desetidílné drama Dracula podle stejnojmenného románu Brama Stokera. V hlavní roli se ukáže Jonathan Rhys Meyers. Teď však byly obsazeny další dvě hlavní postavy – Lucy Westenra v podání Katie McGrath (Merlin) a Nonso Anozie (Game of Thrones) jako R.M. Renfield. Lucy bude londýnská aristokratka, která má ráda zábavu a flirtování a má slabost pro drby. Bude to nejlepší kamarádka Draculovy múzy, Miny Murray (již dříve oznámená Jessica De Gouw). Renfield pak bude důvěrník alter ega Draculy, Alana Graysona. Bude znát všechna Draculova nejhlubší a nejtemnější tajemství a bude dělat vše pro to, aby obě Draculovy osobnosti mohly úspěšně existovat. Zatím NBC nestanovila premiéru tohoto nového seriálu, ale vypadá to hodně zajímavě, co říkáte?


Once Upon A Time

A na závěr této bleskovky je tu okamžik, na který fanoušci Once Upon a Time čekali: šerif Graham se vrací! Jamie Dornan si totiž zopakuje svoji roli šerifa / Lovce v pohádkovém seriálu stanice ABC. Jeho návrat je zatím zahalen tajemstvím, ale je jasné, že se neobjeví v současném Storybrooku – nechť šerif Graham odpočívá v pokoji! Podle výkonného producenta Edwarda Kitsise se Jamie Dornan v Londýně zotavoval z operace ramene, ale nyní je už opět připraven mít hlad jako vlk…
Pro připomenutí, šerif Graham začal v první sérii vzpomínat na svůj starý život v pohádkové zemi. Jelikož by tak ale zničil Regininy (Lana Parrilla) plány, rozdrtila Regina jeho srdce, čímž jej zabila.
Těšíte se na šerifův návrat?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 250 týdny
Samé dobré zprávy dneska :) Mám radost za Raje, nemůžu se dočkat, až uvidím...
kacka.irena
před 250 týdny
Luci drbna a Mina múza? A podle fotky je Draculovi kolem třiceti. Ach jo. Proč...
ševča
před 249 týdny
rád bych ji tam viděla. už je celkem trapné, jak jediný z nich, kdo nemá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY