Facebook Twitter E-mail
1. února 2013

Casting: Hannibal, Vegas, CSI a Chicago Fire

Hannibal se může těšit na Smrtku

Herečka Ellen Muth, která hrála George v seriálu Dead Like Me (Mrtví jako já), bude hostovat v epizodě seriálu Hannibal. Její nová postava se bude jmenovat Georgia, což bude jakási poklona její roli právě v Dead Like Me od tvůrce obou seriálů, Bryana Fullera.

Hannibal zatím nemá stanovenou premiéru, ale prezident stanice NBC Robert Greenblatt nedávno řekl, že by seriál mohl debutovat ke konci této seriálové sezóny nebo někdy v létě. Těšíte se? 

Melinda Clarke ve Vegas

Zato Melinda Clarke se na jednu epizodu přesune z Nikity do Vegas. Tvůrci letošního nováčka na stanici CBS ji totiž obsadili do role matky Mii Rizzové (Sarah Jones).

Melinda ztvární Lenu, charismatickou, chytrou a silnou ženu, která je však přitahována k ještě silnějším mužům. Miin otec (Michael Wiseman) řekl, že Lena zemřela, když byla Mia ještě dítě. Už se ale ví, že Lena je naživu a měla zakázáno vídat nebo jakkoliv kontaktovat svou dceru. Zatím se neví, kdy bude epizoda s Melindou Clarke odvysílána… 

Michaela McManus na třídním srazu

Bývalá asistentka státního návladního Michaela McManus ze seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti bude hostovat v jedné epizodě Kriminálky Las Vegas. „Její“ díl se bude točit okolo vraha na sraze střední školy. Michaela ztvární Kelly, bývalou nejlepší kamarádku třídní královny, která byla na srazu nalezna mrtvá.

Zajímavost: Michaela McManus se tak nyní objeví všech třech Kriminálkách. V roce 2008 se ukázala v epizodě CSI: NY a následující rok pak v CSI: Miami. 

Chicago Fire má štěně

Do seriálu Chicago Fire dorazila nová postava… vlastně ani ne tak postava, jako spíš čtyřnohý mazel. :-)

Pouch, jak se štěně (na obrázku) jmenuje, měl v hasičské zbrojnici premiéru minulou epizodu. A vypadá to, že se s ním budou diváci této letošní seriálové novinky stanice NBC setkávat i nadále. Pouch se totiž stal jednou z hlavních „postav“ seriálu…

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Miriisek
před 250 týdny
jé mazel, musím začít koukat na Chicago fire
Judita
před 250 týdny
Pouch je skvělej, už jenom to jméno je geniální. :D
ševča
před 249 týdny
georgia v hannibalovi? hned další důvod se na to mrknout, i kdyby...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY