Facebook Twitter E-mail
1. února 2013

Casting: The Killing, Masters of Sex, ...

The Killing

The Killing obsadilo svou první novou postavu pro 3. řadu.

Elias Koteas se připojí k hvězdám seriálu Mireille Enos a Joelovi Kinnamanovi v nadcházející sezóně, ve které bude detektiv Sarah Linden vyšetřovat zmizení jedné náctileté dívky. Elias se zhostí role ex-přítele Sarah Eda Skinnera. Ed je velmi tajemný a má nějaké osobní tajemství.

AMC nejdřív seriál pro třetí řadu neobnovilo, o měsíc později však byla zahájena jednání a v listopadu se objevily zprávy, že seriál se nakonec dočká další sezóny. A tak se také nedávno stalo.

Výkonná producentka seriálu Veena Sud prohlásila, že se nové tajemství pokusí vyřešit do konce sezóny.

Masters of Sex

Herečka Wendi McLendon-Covey byla přizvána do nového dramatického seriálu od stanice Showtime, Masters of Sex, jenž je naplánován na září letošního roku.

V seriálu, jenž je natáčen podle knihy Thomase Maiera, hrají hvězdy Michael Sheen a Lizzy Caplan jako průkopníci vědy lidské sexuality William Masters a Virginia Johnson.

Wendi bude hrát Lillian DePaul, novou a velkolepou doktorku v nemocnici — jedinou ženu mezi muži – která bude schopná konkurovat Johnsonové.

Nepojmenovaná komedie

Ana Nogueira završuje obsazení stále nepojmenované komedie stanice NBC, kde má zazářit např. Michael J. Fox.

Tato rodinná komedie má začít v průběhu tohoto roku. Zajímavostí je, že pro seriál byla objednána rovnou celá, 22-dílná série, psali jsme zde.

Producent/režisér Will Gluck se nechal inspirovat skutečným životem M.J.F. Mike Burnaby, manžel a otec tří dětí v New Yorku se rozhoduje mezi rodinou a kariérou. Bývalý vedoucí místní NY stanice Parkinson odchází, Mike se tedy rozhodne vrátit do práce.

Ana bude hrát Kay, Mikovu velmi mladou, velmi sladkou, tvrdě pracující, ale velmi emotivní spolupracovnici.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Odyssea
Autorka patří k nejmladším redaktorům na SerialZone a je velkou fanynkou SciFi. Kromě sledování seriálů ráda otravuje herce na Twitteru a okupuje zimní stadiony s podobnou partou hokejových šílenců jako je ona.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martin297
hodně dávno
Doufám že kvalita Killing nespadne a že nový příběh bude alespoň stejně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY