Facebook Twitter E-mail
1. února 2013

Obnovení NCIS, překvapení v HIMYM a další dva střípky

Ještě než půjdeme všichni spát, podíváme se na pár věcí, které se v posledních hodinách objevily:

  • Stanice CBS obnovila svoji stálici NCIS (Námořní vyšetřovací služba) na jedenáctou sérii! CBS totiž s hlavní hvězdou Markem Harmonem uzavřela novou smlouvu. „NCIS je takový typ seriálu, jenž chce mít každá stanice – velmi kvalitní příběhy, které v divácích probouzí vášeň, a příjmy, které přichází ze všech myslitelných platforem,“ prohlásil Les Moonves, ředitel CBS. NCIS dosahuje nejlepších výsledků ve sledovanosti na americkém trhu – epizody aktuální desáté série si nenechá ujít v průměru přes 21 milionu diváků.
  • Kapitán se vrací do HIMYM! Herec Kyle MacLachlan, který ztvárnil bývalého manžela Zoey (Jennifer Morrison), s níž Ted v šesté sérii Matky randil, si zopakuje svoji roli „kapitána“ George Van Smoota. V epizodě vysílané 18. února z ničeho nic George zkontaktuje Teda… a pořádně ho vystresuje. O co myslíte, že půjde? :-)
  • Fanoušci seriálu Men at Work si v kalendáři červeně zakroužkují datum čtvrtek 4. dubna. To totiž na domovské stanici TBS poběží premiéra druhé série!
  • A poslední zprávou je, že dnešním dnem začala produkce čtvrté série seriálu Rizzoli & Isles v hlavní roli s Angie Harmon a Sashou Alexander. V plánu je opět 15 epizod, které se do vysílání TNT dostanou v létě.

Potěšilo vás obnovení NCIS či kapitánův návrat do HIMYM? Dejte vědět v komentářích!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 253 týdny
Já myslím že NCIS: Los Angeles, taky obnoví, vždyť ta taky patří mezi jeden...
Martin297
před 253 týdny
Jsem zvědavej jak a s čím ze objeví Kapitán v HIMYM.
KillBill
před 253 týdny
Výborně těším se na NCSI sleduji ji znovu a jsem u 2 serie fakt bomba...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY