Facebook Twitter E-mail
2. února 2013

Čarodějka v Originals a místo pomsty Kapitán Amerika

Čarodějka v ‚The Originals‘ obsazena

Jak určitě víte, stanice The CW plánuje z jedné epizody čtvrté série Vampire Diaries (vysílané 25. dubna) udělat tzv. backdoor pilot pro spin-off TVD nazvaný „The Originals“. Teď však byla obsazena jedna z hlavních postav – čarodějku si vystřihne Daniella Pineda.

Daniella se představí již právě v té výše zmiňované epizodě TVD s tím, že pokud si CW objedná Původní jako seriál, byla by hlavní postavou. Přidává se tak k již dřívě ohlášenému Josephu Morganovi (Klaus), Danielu Gilliesovi (Elijah) a Phoebe Tonkin (Hayley). Její role bude tedy čarodějka jménem Sophie, jejíž magie byla utlumena, není však zcela vyhaslá. Je popisována jako sexy žena s prořízlou pusou.

Herečka má mexicko-americké kořeny. Znát ji můžete z filmů „The Fitzgerald Family Christmas“ nebo „Midnight Sun“. Zahrála si i v jedné epizodě seriálu Homeland, hitu stanice Showtime.

Více informací o potenciálním spin-offu Upířích deníků naleznete v této bleskovce.

Místo pomsty bude s Kapitánem Amerikou

I když to na SerialZone není běžné, přesuneme se tak trochu i k filmu – Amanda Clarková alias Emily Thorneová ze seriálu Revenge (Pomsta) aneb herečka Emily VanCamp byla totiž obsazena do hlavní ženské role v marvelovském velkofilmu Captain America: The Winter Soldier!

Hvězda Revenge se připojí ke Chrisu Evansovi, který si zopakuje titulní roli Kapitána Ameriky z filmů Captain America: The First Avenger a trháku Avengers. Na režisérské stoličky usednou bratři Joe a Anthony Russoovi. Příběhová linie filmu je zatím oficiálně zahalena tajemstvím, avšak podle názvu lze očekávat, že příběh bude podobný jako v komiksu z roku 2000, který se točil okolo bývalého parťáka Kapitána Ameriky, Buckyho. Ten je nyní znám jako superzabiják Winter Solider. Buckyho ztvární další známý seriálový herec, Sebastian Stan (Kings, Once Upon a Time, Gossip Girl, Political Animals).

Sequel Kapitána Ameriky by se do kin měl dostat 4. dubna 2014. Těšíte se?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 245 týdny
no pokud si jeho smrt pamatuju dobře, sletěl z jedoucího vlaku, který jel...
petruska.77
před 241 týdny
Pochopila jsem to dobře - že seriál Revenge bude teda končit? :( Nebo to Emily...
Furiant
před 241 týdny
Nebude končit, Emily to zvládne, je to jenom jeden film... u herců je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY