Facebook Twitter E-mail
12. února 2013

Spoilerland: Bones, Grimm, Criminal Minds a mnohem více!

V dnešní dávce spoilerů se můžete těšit na informace k oblíbeným dramatům i komediím. Kromě jiného se objevily střípky informací k stále pauzujícímu Grimmu, zajímavě taky zní vývoj v Criminal Mids (Myšlenky zločince).

90210

Seriál nehodlá ubírat. Chystá více hudby, vztahových zvratů, úspěchů i pádů. Alespoň to slibuje Tristan Wilds. Říkáte si, jestli by to nešlo trošku konkrétněji? Docela i šlo! „Diváci se dozví, co se děje s Dixonem a Ade a jak si s tím oba poradí, nebo možná neporadí,“ láká herec. „Taky se ukáže, o co jde mezi ním a jeho ségrou. Bude to dost šílené. Celý zbytek série je dost šílený.“

Bones (Sběratelé kostí)

Jedna z příštích epizod odkryje informace o Sweetsově minulosti. Podle Johna Francise Daleyho v epizodě „The Fact in the Fiction“ Sweets konečně odhalí, kdo mu způsobil jizvy na zádech. "Pomáhá dívce, která je obětí znásilnění. Sweets jí řekne, že není jediná, která se musela vyrovnávat s traumatem z dětství. Je to dost intenzivní scéna. Sweets se tomu nepoddá, protože chce dívce zajistit pohodlí, ale ona je dost možná první člověk, kdo o tomhle se Sweepsem mluví.

Grimm

Ještě téměř měsíc zbývá do vysílání nové epizody seriálá Grimm. Tvůrci ale fanouškům to čekání vynahradí. Do jedné z epizod, která se na jaře objeví, totiž plánují zařadit postavu Rumpelstiltskinse. Plánuje se díl, který bude výrazně inspirován příběhem této klasické pohádkové postavy, se kterou se v současné době diváci setkávají v podobě Roberta CarlyleOnce Upon a Time.

Zatím není jisté, kdo ho bude hrát, i když… Těžko říct, zda je náhoda, že se ve stejném díle objeví Ztracený Eric Lange. Ten ztvární Dominicka, majitele softwarové firmy. Jeden z jeho zaměstnanců se stane obětí temných okolností a Dominick slíbí Nickovi a Hankovi, že udělá vše, co je v jeho silách, aby jim pomohl případ vyřešit.

Criminal Minds (Myšlenky zločince)

V posledních epizodách se seriál soustředil především na Reida, ale od osmnácté epizody se do centra dění dostane spíše Morgan, který se bude potýkat s velmi osobním problémem. Fanoušci jistě nebudou mít problém a rychle si vzpomenou, o co se jedn. V epizodě Restoration bude Morgan řešit případ v Chicagu. Okolnosti ho donutí, aby čelil Carlu Bufordovi, muži, který ho v dětství zneužíval. „Pro Morgana je to zase jednou pořádná dějová linie,“ řekla výkonná producentka seriálu, Erica Messer.

Jak se dá očekávat, Morganova emocionální epizoda přiláká zpátky jeho nejlepší přítelkyni Garciu. „Tentokrát není v Chicagu, ale rozhodně se o Morgana bojí, když se dozví, že jeho případ souvisí s Carlem,“ prozradila Messer.

Další spoilerové útržky:

Nová série Southlandu už klepe na dveře. První díl, který se bude vysílat ve středu, představí dva nové muže v životě Johna Coopera. Jeden je nový přítel, ten druhý potom bývalý voják. A aby toho nebylo málo, tak jeden z nich se nedočká ani konce tohoto premiérového dílu!

Glee chystá zajímavou reakci od Jakea, který se brzy dozví o románku jeho brášky Pucka s potvorou Kitty. „Myslím si, že je to něco jako mix úlevy a zmatení. Ta reakce bude rozhodně zajímavá. Musíte vydržet,“ řekl Jacob Artist.

Parminder Nagra se objeví v druhé epizodě nové série Psych (Agentura Jasno) jako Gusova nová přítelkyně, se kterou se seznámil přes online seznamku. Pár si rozhodně nedává se sbližováním na čas! Shawna ovšem začne jejich vztah znepokojovat poté, co někdo na stejné seznamce začne vraždit členy. Schyluje se opět k tomu, že se Gus spálí? Uvidíme. Každopádně Nagřina postava rozhodně skrývá něco, co se dříve či později vydere na povrch.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
před 249 týdny
Sleduju Bones, Grimm a Criminal minds a musím říct, že se po přečtení článku na...
amelia.cz
před 249 týdny
Stejný případ. Ikdyž mám s Grimmem a Bones zpoždění těším se na to.
Maarti
před 249 týdny
V CM to teď bylo moc pěkně udělaný, ale ta Derekova linka by mohla být ještě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY