Facebook Twitter E-mail
7. února 2013

Spoilerland: Velká nálož Arrowa - co bude ve zbytku sezóny?

Hit stanice CW, seriál Arrow, se pomalu ale jistě přehoupl do druhé poloviny své sezóny (dnes jde třináctá epizoda, ve které se poprvé objeví Manu Bennett) a tak by nebylo na škodu trochu do té druhé půlky nahlédnout.

Pár spoilerů prozradil sám představitel hlavní role, Stephen Amell ve videorozhovoru pro EW. „Většina fanoušků našeho seriálu byli už dříve fanoušci Arrowa. Seriál byl doteď akční jízda a vždycky, když se zdálo, že jsme trochu zpomalili, tak jsme hned nato rychlost zdvojnásobili.“ říká představitel Arrowa.

A dál se věnuje jistému lechtivému obrazu seriálu. „Pokaždé, když se Arrow objevil v epizodě byť jen polonahý, byl Twitter zahlcen zprávámi typu OMG, tento týden 18 sekund nahého Amella! Je to šílené, na druhou stranu není špatné dát seriálu trochu šmrnc.“ Je tedy jasné, že v podobném duchu bude seriál i nadále pokračovat.

Pak ale přechází už do té budoucí roviny. „Každá jizva na Oliverově těle má svoji historii. V průběhu druhé půlky sezóny budeme tuto historii objevovat a někdo kolem Olivera se také dozví o jeho tajemství, což změní dynamiku jeho boje proti zločinu a to, jak budou ubývat položky z jeho seznamu.“ říká Amell. Také se prý dozvíme, co se stalo na ostrově a historii jedné z postav, s kterými se na ostrově setkal.

A pro zaryté fanoušky Arrowa odpověděl Amell ještě na jednu velice zásadní otázku: Namaskuje se Oliver Queen někdy stejně jako originální Arrow (tj. pásem zeleného líčení přes oči)? A odpověď je… ano!

Další spoiler přichází od producenta seriálu, Marca Guggenheima. Ten v rozhovoru pro Entertainment Weekly zmínil další působení Felicity, IT dívky, která se původně měla objevit jen v jedné epizodě kvůli vyřešení konkrétního problému. U fanoušků si ale získala velkou oblibu a stejně tak i její herečka v této vedlejší roli zazářila natolik, že ji tvůrci obsadí už do další, čtrnácté epizody. V průběhu druhé poloviny první sezóny by se pak měla ještě párkrát objevit.

Pro fanoušky elektronické hudby máme rovněž dobrou zprávu – v sedmnácté epizodě „The Huntress Returns“ vystoupí u příležitosti otevření Oliverova klubu legendární dj, house producent a nominovaný na cenu Grammy, Steve Aoki.

V této epizodě Oliver a jistá nejmenovaná žena spolu začnou milostný vztah – a ten vztah prý bude pevnější než cokoli, co Oliver zatím v seriálu se ženami zažil. Naneštěstí se do města vrátí jeho expřítelkyně – Huntress (Jessica De Gouw), která bude chtít zničit vše, na čem Arrowovi záleží.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vegen
před 244 týdny
SPOILER » Felicity v příští epizodě odtáhne postřeleného Olivera do...
Maarti
před 244 týdny
To by se mi zamlouvalo :)
Hurvi
před 244 týdny
No Arrowa pozerám, preto ma trošku štve, že v náhľade komentárov pod...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY