Facebook Twitter E-mail
6. února 2013

Casting: Go On, Vampire Diaries, The Good Wife a Revolution

Go On

V seriálu Go On se odehraje setkání manželů Bingových! Courteney Cox se objeví v dubnové epizodě jako nádherná žena, kterou se bude Anne snažit dohodit Ryanovi (Matthew Perry). Dočkáme se tak konečně poprvé po skončení Přátel setkání těchto hvězd před kamerou.

Herci z Přátel se před kamerou už několikrát sešli. Courteney hostovala v show Web Therapy, kde hlavní roli hraje Lisa Kudrow. Ve Web Therapy si zahrál také David Schwimmer. A Courteney a Jennifer Anniston si spolu zahráli již dvakrát a to v Městu žen (Cougar Town) a v Dirt.

Vampire Diaries (Upíří deníky)

Klíčová role byla svěřena herci Charlesu Michaelovi Davisovi. Davis si zahraje Marcela, ďábelského bývalého chráněnce Klause a bude nám představen v dílu, s příhodným názvem „The Originals“, jehož odvysílání se uskuteční 25. dubna 2013.

Spin-off, který jsem zmiňovali v této bleskovce, se zaměřuje na návrat Klause do francouzské čtvrti v New Orleans, kde se potká s Marcelem, který je nelítostný a odvážný moderní upír, který dokáže dosáhnout svého cíle šarmem ve stejné míře jako silou, což z něho dělá skvělou pravou ruku, nebo protivníka.

Dobrá manželka (The Good Wife)

V sedmnácté epizodě 4. řady se můžeme těšit na hostování Jessalyn Gilsig, jejíž postava Jaine Ludwig je tvrdá, chytrá a elegantní truchlící vdova po soudci nejvyššího soudu v Illinois, který zemřel při automobilové nehodě. Alicia a Will ji budou zastupovat, když se pojišťovna pokousí vykroutit se ze své povinnosti vyplatit pojistné.

Revolution

Cenou Emmy ověšený Timothy Busfield získal roli v Revolution. Zahraje si doktora Ethana Campa, který chrání devastující tajemství. Busfield se připojí v druhé polovině 1. řady k další známé hvězdě Leslie Hope, o čemž jsme psali zde.

Návrat seriálu je plánován na 25. března 2013.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Misel
hodně dávno
Vím jsem trochu mimo, ale mohl by mi někdo vysvětli co je to vlastně přesně...
aislinn
hodně dávno
Jůůů, těším se na Courtney :)
Nikuska181
hodně dávno
Courtney v Go On ?? Teším sa !! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY