Facebook Twitter E-mail
7. února 2013

Partička končí!

Velice oblíbený zábavný pořad Partička po čtyřech letech končí! Ale většina z českých fanoušků se nemusí bát, jde totiž o slovenskou verzi.

Informace se objevila ve slovenském deníku Nový Čas už v úterý. Co stojí za koncem této populární show? Prý sledovanost, která kolísala od průměrných k podprůměrným číslům. Markíza se svým pořadem do dalšího programu nepočítá, na druhou stranu nevylučuje případnou další spolupráci.

S improvizačním pořadem, který byl založený na podobném formátu pořadu Whose Line Is It Anyway se diváci mohli na Markíze setkávat od října 2009. Původně se vysílal v pondělí, ale měl být zařazen do pátečního prime-time slotu. Nakonec se usídlil v timeslotu v sobotu v noci.

Tam ovšem nedosahoval očekávaných výsledků, kdy přinášel stanici tržní podíl pouze kolem 20 %. I proto se seriál naposledy vysílal na Silvestra, kdy dosáhl tržního podílu 24,3 %.

Autor námětu, režisér Dan Dangl, produkuje stejný pořad i pro Primu. V Česku je ale seriál v přesně opačné situaci – po vlažném začátku získal velkou oblibu, kterou přetavil např. v 3 ceny TýTý.


Zdroje: medialne.sk, Wikipedia (cs)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

b.Tom
před 249 týdny
Určitě je to škoda. Sice jsem viděl jen pár dílů, ale musím se přiznat, že se...
Crazy-Nut*
před 249 týdny
Musím se přiznat, že mě to taky vyděsilo, že končí česká :D ale pak jsem se...
ševča
před 249 týdny
jsem asi jediný člověk, kterého tenhle pořad nebere. měla jsem ráda všechno, co...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY