Facebook Twitter E-mail
8. února 2013

Girls na druhou, Lena Dunham produkuje nový seriál na HBO

Na HBO jsou zjevně s Lenou Dunham spokojení. Jak by ne, když její seriál Girls dostal třetí sezónu a byl ověnčen dvěma Zlatými glóby. Pro Lenu ale kariéra na této stanici nekončí, dostala totiž objednávku na nový pilot.

Nový seriál je založený na knize „All Dressed Up and Everywhere to Go“ od Betty Halbreich. Ta pojednává o její kariéře asistentky v obchodě a stylistky hvězd, kdy pracovala v New Yorku v luxusním obchodě Bergdorf Goodman. Tam potkávala nejslavnější a nejznámější osobnosti jako Joan Rivers, Meryl Streep, Sarah Jessica Parker, Katie Couric nebo Glenn Close. Její vzpomínky zahrnují hlavně zákulisí „high fashion“.

Z původního tvůrčího týmu Girls na to ale nebude sama. Spolu s ní bude na seriálu pracovat i výkonná producentka Jenni Konner.

HBO odkoupila práva na knihu Halbreichové minulý rok. Tato spisovatelka pro ně není neznámá – už dříve spolupracovala se stanicí na seriálu Sex ve městě, kde udávala módní trendy pro hlavní postavy.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY