Facebook Twitter E-mail
9. února 2013

Spoilerland: NCIS, Spartacus, Banshee a další!

The Good Wife (Dobrá manželka)

Dozvíme se vůbec někdy, co přesně se stalo s Nickem? Jestli ho Kalinda zabila? „Je to možné…“ záhadně naznačila její představitelka, herečka Archie Panjabi.

Co ale víme určitě je to, že na Kalindu a Caryho čekají velmi zajímavé momenty. „Natáčeli jsme tyto scény minulý týden. Byla šílená zima. Rozhodně stojí za koukání,“ řekla Panjabi.

Navíc se začínají rojit teorie o tom, co tak velkého a zásadního se chystá na konec série. Zatím nejlogičtější teorií je to, že by Alicia založila vlastní firmu. Zda je na tom něco pravdy, to vám ale bohužel říct nemůžeme.

Shameless

Teď, když je Kevova šílená bývalka pryč, může se konečně soustředit na to, aby s Veronicou založili rodinu. „Snažíme se o dítě, takže se fanoušci můžou těšit na spoustu s tím souvisejících scén. Půjde o dějovou linku, která se zatím snad ještě nikdy neobjevila v televizi,“ řekla Shanola Hampton.

Nicméně… i když jsou oba zapálení do těchto snah, Veronica se ocitne v bodě, kdy její tělo odmítne spolupracovat a dělat to, co si jeho majitelka přeje – konkrétně otěhotnět. Fanoušci se tak mohou těšit na novou, dosud neukázanou stránku této veselé a zábavné ženy, která si právě prochází osobním bojem.

NCIS (NCIS: Námořní vyšetřovací služba)

Oblíbená izraelská vražedkyně sice ještě nemá novou smlouvu, s největší pravděpodobností se s ní ale v další řadě setkáme. Cote de Pablo se staví do pořadníku na obnovení smluv. CBS nedávno podepsalo nový závazek s Markem Harmonem, takže se dá očekávat, že za chvíli bude pokračovat i s dalšími herci.

Pokud vás zajímá, co se chystá pro Tonyho a Zivu jste na správné adrese. Do konce série si ještě užijí několika zapeklitostí. Nicméně podle Glasberga budou fanoušci potřebovat hodně trpělivosti.

V těchto dnech se natáčí jedna z klasických NCIS epizod. „Objeví se tu a tam nějaké ty náznaky a kousíčky, stejně jako pekelně důležité věci. Ziva stále touží po pomstě za svého otce. Tento příběh chceme rozvíjet až do konce série,“ řekl Glasberg.

Spartacus: War of the Damned

Spartacus plynule vjel do své závěrečné série. Tvůrci na finále chystají twist, nad kterým vám zůstane rozum stát. Alespoň to tvrdí sám Spartacus, herec Liam McIntyre. „Rivalita mezi Caesarem a Tiberiem, kteří soupeří o Crassovu přízeň, nabere v osmé epizodě nečekané obrátky. Příběh se ubírá jedním směrem a vy si myslíte: Tak k tomuhle to směřuje! No a potom bum! Úplně se to převrátí.“

Stačilo málo, jedna věta, z ničeho nic v polovině stránky. Vše bude úplně jinak, než kdokoliv čekal. „Nečekal jsem to. Je to na sto procent šokující, i na Spartacovu úroveň! Myslím, že jsme nikdy neudělali nic podobného.“

Banshee

Pokud více než Lucasovi a Carrie holdujete spíše páru Siobhan/Lucas, těšte se na tento pátek. V nadcházející epizodě totiž podle výkonného producenta seriálu, Grega Yaitanese, objevíte nečekanou chemii, která se mezi nimi začne rozvíjet.

Kromě toho fanoušky původního komiksu jistě potěší, že se v předlohách nachází ještě více nápověd ke druhé sérii.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
hodně dávno
No tak sem zvědavej zrovna sem dokoukal novej díl Spartaka a musim říct, že...
Maarti
hodně dávno
Doufám podepsaní s Cote je naspadnutí, bez Zivy by to nebylo ono..na tu...
La.Volpe
hodně dávno
Spartaka bude škoda, snad Starz dodrží slovo a udělá Césara.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY