Facebook Twitter E-mail
17. února 2013

Castingy: Banshee, Dracula, Scandal

Novinka Banshee si vede dobře a tvůrci už přemýšlejí o změnách, které chtějí udělat ve druhé sérii. Kromě toho se v dnešních střípcích dočtete také o nové postavě v chystaném Draculovi a o tom, která hvězda se na skok objeví v dramatu Scandal.

Banshee

Seriál oznámil první velké castingové info.

Anthony Ruivivar, který se nyní v seriálu objevuje jako vedlejší postava, byl povýšen mezi hlavní postavy, počínaje druhou sérií. Ta sice ještě nebyla potvrzena, ale s tím, jak si seriál vede, se dá předpokládat, že tato novinka spatří světlo světa každou chvíli.

Ruivivar, který se dříve objevil v úspěšném Third Watch (Třetí hlídka), zde hraje Aexe Longshadowa, syna šéfa kmene Kinaho, Benjamina Longshadowa (Russell Means).

Kromě toho se herec chystá na pátou sérii Southlandu, kde také hraje vedlejší roli, tentokrát dlouholetého policisty.

Banshee, seriál od tvůrců Alana Balla (True Blood) a Grega Yaitanese (House MD), je nejsledovanějším pořadem stanice Cinemax. Diváků sleduje víc a víc, usedá jich k obrazovkám 2,7 milionu.

Dracula

Dracula obsadil herce z King Konga do role Van Helsinga. Ovšem je tu háček!

Thomas Kretschmann se připojil k hereckému osazenstvu novinky Dracula. Vezme na sebe úlohu legendárního Abrahama Van Helsinga. Pokud se ale těšíte na statečného lovce upírů, tak budete zklamaní. To totiž tento Helsing rozhodně nebude.

V Draculovi se Helsing objeví jako brilantní profesor, který je posedlý mocí a pomstou. Nakonec se tedy ukáže, že právě on je pro lidstvo větší hrozbou, než samotný hrabě, kterého si vezme na svědomí herec Jonathan Rhys Meyers.

Kromě Kretschmanna byl do seriálu obsazen také britský herec Oliver Jackson-Cohen, který ztvární novináře Jonathana Hackera. Jonathan se ze všech sil snaží o to, aby se stal šlechticem.

Scandal

A kdo že je ta naše tajemná hostující hvězda, která rozzáří seriál Scandal? Přece Lisa Edelstein!

Herečka bude hostovat v jedné z nadcházejících epizod seriálu. Zahraje si klientku Olivie Pope a spol. Pravděpodobně se objeví pouze v jedné epizodě, tvůrci Scandalu totiž oznámili, že se ve zbylých epizodách série budou spíše zaměřovat pouze na epizodní příběhy, které budou uzavřeny na konci každého dílu.

Edelstein, kterou fanoušci po celém světě znají ze seriálu House MD (Dr. House), stihla po odchodu z tohoto seriálu hostovat v The Good Wife (Dobrá manželka), Elementary a v současné sérii House of Lies (Profesionální lháři).

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 243 týdny
Dracula bude hooodně zajimavej.
Kahlan
před 243 týdny
Dracula a Oliver Jackson-Cohen, ktorý hral Ralpha vo World without end? beriem...
Maarti
před 243 týdny
Na Draculu se moc těšim :) Banshee je parádní seriál..rozhodně budu ráda za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY