Facebook Twitter E-mail
14. února 2013

Castingy: Castle, Grimm, The Killing

Z obsahů našich posledních bleskovek jde docela zřetelně poznat, které seriály jsou momentálně nejvíce v kurzu, o kterých se nejvíc mluví. Jen pár dní zpátky jsme psali o všech třech seriálech, které jsou obsahem dnešní nové castingové bleskovky. I za tak krátkou dobu však jejich tvůrci a producenti nelenili a přichystali pro nás další novinky, o které vás samozřejmě neochudíme.

Takže… co, nebo lépe kdo nás čeká v Castlovi (Castle na zabití), Grimm a The Killing?

The Killing

Seriál už je opět živý a zdravý, nejen že dýchá, ale už i loví. Tentokrát se v jeho sevření ocitly hned dvě herecké hvězdy, které obohatí chystanou třetí sérii.

První z nich je herec Peter Sarsgaard, pro kterého role v The Killing znamená první výraznou televizní úlohu. Herec ztvární Toma Sewarda, vězně odsouzeného k trestu smrti, který se rychle blíží. Tento trestanec se narodil do chudé a zločinecké rodiny a u soudu se objevoval již od deseti let.

Třetí řada přivítá i nezávislou herečku, scénáristku a režisérku Amy Seimetz. Ta si zahraje Danielle Lutz, těžce živořící a finančně vyždímanou svobodnou matku, které se ztratí její čtrnáctiletá dcera.

Castle (Castle na zabití)

Ajaj, že by na detektiva Ryana čekaly trable? Už to tak vypadá, jak napovídá poslední casting tohoto seriálu.

Do jedné z březnových epizod byla totiž obsazena herečka Cara Buono, která je nejznámější svou rolí fanoušky oblíbené Faye Miller v kabelovém hitu Mad Men.

Buono se v epizodě objeví jako Siobhan O'Doul, nádherná majitelka baru, která peče s mafií. Když k ní vyšetřování irské mafie zavede naše ústřední duo, diváci zjistí, že kráska sdílí společnou tajemnou minulost právě s detektivem Ryanem (Seamus Dever), který je nyní ženatý s Jenny.

Grimm

Návrat seriálu se pomalu ale jistě blíží a tvůrci už přemýšlejí nad tím, jak nové epizody obohatit. Jeden z nápadů je vytvoření nové vedlejší role, do které byla obsazena někdejší zlá kočka z 24 hodin, Shohreh Aghdashloo.

Na oskara nominovaná herečka na sebe vezme roli Stefanie Vaduvy Popescu, která se stane mocným spojencem Adalindy. Stefania je královnou schwarzwaldských cikánů a její kořeny sahají až hluboko do Rakouska.

Postava se poprvé objeví v dubnu. Grimm se ale vrací již 8. března.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
hodně dávno
No tak tajemná minulost s Ryanem, zní to skvěle už se těším. Mám ráda...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY