Facebook Twitter E-mail
16. února 2013

Glee v březnu oslaví milník a další střípky!

Zajímá vás, jak si stojí americké komedie ve velké konkurenci? Popravdě nic moc. O tom, ale také o tom, co bude slavit Glee, se dočtete v dnešních střípcích.

Glee a American Idol oslavují

Ve čtvrtek 7. března stanice FOX plánuje prodloužit své vysílání o půl hodiny. Důvodem je živý přenos, během kterého hudební reality show American Idol oznámí finalisty letošního ročníku.

Idol poběží s reklamami hodinu a půl, nová epizoda seriálu Glee tak začne o půl hodiny později, o půl desáté místo klasické deváté večer.

V této epizodě na Glee zároveň čeká velký milník. Objeví se zde již pětisté hudební vystoupení! Tato pocta se dostala oblíbenému pop/R&B hitu Shout od skupiny The Isley Brothers (písnička je v seriálech i filmech často využívaná, v poslední době jsme ji mohli slyšet například v CW seriálu Hellcats – můžete si ji poslechnout zde).

V tomto díle (Girls and Boys on Film) budou zpěváci z New Directions předvádět písničky z filmů, zatímco Santana se v New Yorku až moc rychle a pohodlně zabydlí u Rachel a Kurta.

Up All Night

Tento sitcom stíhá jedna rána za druhou. Nejprve dlouhá mezera ve vysílání, která je spojena s přechodem na jiný komediální formát. Následoval odchod hlavní herečky Christiny Applegate.

Nyní stanice NBC uvedla, že redukuje počet objednaných epizod, které se měly natáčet v novém formátu multi-camera. Z původních čtyř až šesti epizod se nyní přešlo pouze k jednomu dílu. V něm samozřejmě bude chybět Applegate. Zatím se neví, zda ji někdo nahradí, nebo jestli se seriál obejde bez hlavní herečky pouze s Willem Arnettem a Mayou Rudolph.

ABC trestá Happy Endings!

Stanice ABC tento týden oznámila změny v programu na midseason. A ač tomu název seriálu nenapovídá, nejmenší radost z nich má komedie Happy Endings.

Počínaje březnem se seriál přesouvá z úterních večerů na pátek. Úterní díru zaplní reality shows Wife Swap a The Taste.

Na Happy Endings nyní čeká pauza. Seriál se vrátí na konci března a každý pátek odvysílá dvě nové epizody. Proč až na konci března? Protože do té doby stihnou současné série dokončit sitcomy Last Man Standing (Poslední chlap) a Malibu Country, které tento časový slot okupují v současnosti.

Jedinou dobrou zprávou může být pro fanoušky snad jen to, že se dočkají odvysílání celé série. Poté se dá s velkou přesností očekávat, že seriál bude zrušen. Tolik štěstí nemá jeho kolega, komedie Don't Trust the Bitch in Apartment 23, který byl kvůli nízké sledovanosti stažen z programu a u kterého se neví, zda se zbylé epizody na obrazovkách ještě objeví.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucius
před 244 týdny
Se s těma vystoupeníma nějak rozjeli, přecejenom ve 3x06 byla oslava 300....
Pajky
před 244 týdny
A jé, Happy Endings brzy zemře. To je škoda, tahle partička mě baví a hlavně ta...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY