13. 2. 2013

Rozhovor s Emily Bett Rickards o jejím působení v Arrow

Rozhovor s Emily Bett Rickards o jejím působení v Arrow

Pro všechny fanoušky Felicity Smoak: Nezmeškejte dnešní epizodu nedávno obnoveného, neboť se naše chytrá ajťačka zvedne od svého stolu, aby pomohla zraněnému Olliemu!

Znamená to snad, že se slečna Smoak přidá do strážcova týmu? A jaký bude její vztah k Oliverovi? A se kterou postavou, která se brzy vrátí opět na scénu, bude mít Felicity co dočinění?

To si můžete přečíst v tomto rozhovoru s Emily Bett Rickards, jejíž postava Felicity byla včera povýšena od 2. řady na HLAVNÍ postavu.

Nejdříve, gratuluju k obnovení pro 2. řadu!

Díky moc. Všichni jsme za to hrozně moc rádi! Je to velká pocta pro celý tým.

Byla zábava tento týden sledovat Felicity v akci. Jak si to vnímala ty?

Já byla nadšená od okamžiku, kdy jsem se to dozvěděla při čtení scénáře. Co se týče Felicity, myslím si, že je extrémně nervózní, ale také trochu chápavá. Na konci epizody ji uvidíme přemýšlet nad tím, jak by se měla zachovat. Ano, je sice nervózní, ale dává jí smysl, proč je Oliver to, co je.

Všechno, co v epizodě zažije, jí nevykolejí tak, jak bych očekával. Dokonce i Diggle to okomentuje. Je tohle prostě Felicity?

Myslím si, že z části ano, když jsem si četla scénář a později epizodu natáčela, všechno to do sebe zapadalo. Ona je matematický typ a ve věcech má ráda systém a když se dozvěděla Oliverovo tajemství, všechno se tím objasnilo.

Tento týden si Felicity užijeme, ale na co se můžeme těšit dále, popřípadě ohledně její komiksové předlohy?

Když Felicity vstoupila do komiksového světa – prosím tě, oprav mě, pokud se mýlím, ale trochu jsem pátrala – je starší než já a je nevlastní matkou Firestorma a má nadpřirozené schopnosti, což ale v show nebude. Takže si nejsem jistá, jak moc to bude podobné komiksu, ale je jisté, že ji ke konci 1. řady a především v druhé uvidíme často.

Dá se říct, že je trochu zakoukaná do Olivera?

Určitě postřehla, že Oliver je opravdu dobře vypadající lidská bytost. (Směje se.) Ano, má k němu zvláštní vztah, jakmile zjistí jeho tajemství. Chce ho konfrontovat ohledně všech jeho lží a pomoci se mu stát lepším nejen strážcem, ale i člověkem.

V dnešní epizodě, když je Oliver v jejím autě, je oblečen, ale když ho dostane za Digglem, je jeho tričko pryč. Co se mezi záběry stalo?!

Snažila se ho dotáhnout za Digglem, krvácel, krev tak byla všude a během toho zmatku dostat ho devět poschodí dolů, a když on je tak velký… a jak se ho pak snažili rychle dostat na stůl…

Tak během toho všeho jeho tričko z něho odpadlo…

Přesně tak! Ty jeho svaly přímo brečely, aby se dostaly na svobodu! (Směje se.)

V tuhle chvíli, co je největší předností Felicity? Je to její mysl nebo ještě něco jiného?

Také přináší do týmu jinou dynamiku a myslím si, že je to potřeba. Diggle a Oliver jsou zaseklí ve svým mužských přístupech k věci. Potřebují někoho jako Felicity, kdo má jiný pohled na věc, někoho, kdo za sebou nemá bojový výcvik, zabíjení, a tudíž není tak citově otupělý.

Uvidíme ji interagovat s dalšími postavami? Zatím mluvila především s Olliem, nyní bude komunikovat s Digglem, ale bude někdo další?

Čeká nás návrat Lovkyně, která se pustí do křížku s Felicity. Osobně jsem si užila natáčení s Jess (Jessica de Gouw).

Dostanou se věci i do fyzické roviny, když se bude Felicity muset bránit, nebo zůstane pouze u verbálního shazování?

(Odmlka.) Lovkyně se z ní snaží vypáčit nějaké informace.

Jak se potýkáš s fanouškovskou základnou Arrowa a také s příznivci komiksů? Věnují show tolik pozornosti.

Stále si na to zvykám. Je to pro náš všechny poklona a jsme rádi, že se na seriálu můžeme podílet. Zpětná vazba od fanoušků nás těší, podporují nás a my tak máme pocit, že děláme správnou věc a míříme správným směrem. Je to skvělé a jsme za to moc vděčni!

Článek je převzat z TVFanatic.

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
allyska

allyska

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
spike

spike

Postava Felicity se mi celkem líbí a jsem tedy rád, že dostane více prostoru. Jinak musím souhlasit, že...
před 9 roky
simuska02

simuska02

Mám ráda Felicity :) takže mě zpráva, že bude v další řadě vedena jako hlavní postava hodně potěšila.
před 9 roky
Salem

Salem

Ona je vlastně taková reinkarnace Chloe ze Smallville ne?
před 9 roky
Další články k tématu