14. 2. 2013

Svět pilotů: CBS objednala Robina Williamse a hitovou krimi

Svět pilotů: CBS objednala Robina Williamse a hitovou krimi

Stanice CBS každým dnem dokazuje, že patří na seriálové výsluní. Co ale také dokazuje je to, že její plány na příští sezónu neberou konce.

Dnes si představíme dalších šest pilotů (4 komedie a 2 dramata), které stanice objednala. Možná mezi nimi najdete ty, o kterých jsme už dřív psali jako o projektech (a které se vám možná už dříve zalíbily). Celkem má stanice zatím 15 pilotů, ze kterých bude vybírat seriály pro příští sezónu.

Jacked Up

Multikamerová záležitost od tvůrce Friends, Grega Malinse. V hlavní roli Patrick Warburton (Rules Of Engagement). Příběh se točí kolem vysloužilého hráče baseballu, který zjišťuje, že důchod není taková pohoda, jak by si představoval.

Nepojmenovaný projekt Tada Quilla

Tady se zase snaží prosadit dřívější výkonný producent Scrubs, Tad Quill, s příběhem o čerstvě rozvedeném otci, který se snaží vychovávat svého dvanáctiletého syna, zatímco se stejně usilovně snaží zapadnout mezi randící lidi. Jestli půjde o seriálového Dennise nebo slabší odvar Guys With Kids, to se teprve uvidí. Tento projekt totiž dostal jednu pilotovou objednávku už před třemi lety – tehdy ale neprošel finálním sítem.

Crazy Ones

CBS zoufale hledá nový sitcom, který by mohla přifařit ke svým už mírně obstarožním TBBT, HIMYM a Mike & Molly. Letos se jí to (opět) nepovedlo (s Partners), a proto na příští rok stanice tvoří velké plány. Naděje (a to poměrně velké) bude vkládat do navrátivšího se Robina Williamse. CBS objednala pilot projektu téměř okamžitě – každý, kdo zná Robina Williamse, ví, že jeho improvizační schopnosti jsou skvělé. Více zde.

Mother's Day (dříve)

Původem novinka z Izraele (pocházející od stejného producenta, od kterého pochází předloha k Homelandu) o čtyřicetileté matce, která lže všem kolem – manželovi, svým třem dětem, přátelům, žen na pracovním pohovoru – malé i velké lži prostupují jejím životem. Pro CBS tento projekt (teď už vlastně pilot) vytvořily Daniela London-Dekel a Dana Eden.

Reckless

Ale teď už k vážnějším věcem. CBS si krom čtyř komedií objednala i dvě dramata – první z nich je Reckless, právnické drama z Charlestonu, kde americký advokát a jižanská státní návladní musejí skrývat svůj poměr, zatímco bojují nad případem sexuálního skandálu policistů.
Pilot je produkován Ian Sanderem a Kim Mosesovou. Scénář píše Dana Stevens (City Of Angels). Sander a Mosesová spolu už u CBS pracovali – na nadpřirozeném dramatu Ghost Whisperer.

Second Sight

Už jen když čtu ta jména, mám pocit, že tenhle pilot se na obrazovky dostane. Michael Cuesta, režisér a výkonný producent Homelandu a režisér pilotů Dextera, Blue Bloods a Elementary se dal dohromady s tvůrkyní CSI, Carol Mendelsohn. To je náboj, na který stanice může vsadit. A námět není žádný čajíček – gothický psychologický thriller o detektivovi, který je nakažen odolným virem. Ten mu způsobí halucinace založené na jeho podvědomí. Objeví, že může chytat vrahy tím rychleji, čím víc se ponořuje sám do svého nitra.

Na druhou stranu jsou zde dvě velká ale. První je to, že nejde o původní sérii, ale o přepis anglického seriálu s Clivem Owenem v hlavní roli. Druhé ale závisí na tom, jak tvůrci seriál pojmou – letošní rok „alternativním“ dramatům příliš nesvědčil (666 a Last Resort), snad to příští rok bude jiné.


Tak jak se vám piloty od CBS líbí?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Illyria

Illyria

A k Robinovi se také přidá Sarah M. Gellar, což pro mně Crazy Ones dělá dvojnásobně zajímavější :-))...
hodně dávno
Exredaktorka

Exredaktorka

podle mě humor robina williamse není už prostě aktuální a nemůže mít velkou sledovanost. reckless na druhou...
hodně dávno
Další články k tématu