Facebook Twitter E-mail
16. února 2013

Kirstie Alley se chystá dobýt Manhattan (a TV Land)

Stanice TV Land připravila pro fanoušky shledání dvou hvězd za své doby kultovního seriálu Cheers (Na zdraví). Kirstie Alley a Rhea Perlman se spolu s Michaelem Richardsem (Seinfeld) oficiálně vrací do hlavního vysílacího času.

Stanice si objednala dvanáct epizod seriálu Giant Baby, od kterého si již dříve vyžádala pilot (psali jsme zde). Projekt je nyní přejmenován na Kirstie's New Show a podle předběžných zpráv se v televizi objeví někdy na podzim.

Kirstie's New Show vytvořila Alley ve spolupráci s Marcem Pennettem. Děj se soustředí na Madison „Maddie“ Banks (Alley), broadwayskou hvězdu, které se život obrátí vzhůru nohama poté, co ji vyhledá její biologický syn Arlo (Eric Petersen), jehož adoptivní matka nedávno zemřela.

Perlman se v seriálu objeví jako Maddiena asistentka a nejlepší přítelkyně, Richards se pak zhostí role jejího exotického šoféra.

„Toto herecké obsazení TV Land vidí jako hvězdný tým snů. Když jsou všichni pohromadě, koná se doslova talentová exploze,“ řekl prezident stanice, Larry W. Jones.

Seriál produkují Alley a její manažer Weinberg. Herečka objednání seriálu oznámila prostřednictvím videa, které se objevilo na YouTube:

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 242 týdny
chová se jak střelená.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY