Facebook Twitter E-mail
16. února 2013

Sarah Michelle Gellar opravdu bude zářit v komedii!

Na začátku roku jsme vám psali, že se oblíbená herečka Sarah Michelle Gellar možná vrátí na obrazovky dřív, než jsme čekali. Herečka byla hlavní postavou v chystaném komediálním projektu, o kterém jsme bohužel od té doby neslyšeli.

Asi to s ním opravdu nevypadá nijak nadějně, jelikož se dnes na internetu objevily informace, že se Gellar upsala jinému potenciálnímu seriálu.

Herečka získala hlavní roli v pilotu stanice CBS, Crazy Ones, kde se objeví po boku komika Robina Williamse (více o pilotu se dočtete v této bleskovce).

Sarah ztvární roli Sydney, dcery Simona (Williams), kteří spolu pracují v reklamní agentuře. Sydney zde zastává úlohu rozvojové ředitelky.

Tato role je pro naší Buffy první velkou komediální seriálovou rolí. Herečka je jinak známá hlavně svými dramaty, kromě Buffy se loni objevila v dramatickém thrilleru Ringer, který sice fanoušci v České a Slovenské republice měli velmi rádi, v USA se však seriál nedočkal takového ohlasu, jaký se čekal, a byl proto po první sérii ukončen.

Sarah mezitím stihla otěhotnět, proto se předpokládalo, že si se zrušením Ringeru vezme delší mateřskou dovolenou. Zprávy o jejím obsazení do hlavní role jsou proto jistě milým překvapením.

Nezbývá než doufat, že CBS komedii vybere a zařadí ji do podzimního vysílání.


Jste rádi, že se objevila šance, aby se SMG znovu vrátila na televizní obrazovky? Věříte tomuto komediálnímu pilotu, nebo byste ji raději viděli v něčem akčnějším? Povídejte!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 248 týdny
Pokud bude pilot vybraný pro seriál, tak se tu profil samozřejmě objeví :)
Maarti
před 248 týdny
Doufám, že to vyjde a SMG uvidíme co nejdřív :)
ševča
před 247 týdny
dilema. ji mám ráda a chtěla bych ji zase vidět, ale williamse naopak vůbec ne.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY