Facebook Twitter E-mail
19. února 2013

Další seriál odpadl! The Job vyřazen z programu.

Jen dvě epizody v pátečním programu stačily k tomu, aby stanice CBS vyřadila reality show The Job z programu. Jak tomu už bývá zvykem, důvodem byl rating seriálu, který, stejně jako v případě konkurenčního Touche, dosahoval bídných hodnot. Show produkovaná Markem Burnettem, režisérem Survivora získala po dvou epizodách ratingy 0,9 a 0,7 při sledovanostech 4,1 a 3,7 milionu, což rozhodně nesplnilo očekávání stanice a realitka snažící se najít lidem vysněnou práci se poroučela pryč ze svého timeslotu. Na uvolněném místě (pátek, 20:00) se usídlí jiná realitka – Undercover Boss, která se měla na stanici objevit až 19. dubna.

Přestože stanice ještě show oficiálně nezrušila, z velkých plánů nezůstalo nic. Stanice chtěla realitku využít jako naháněče diváků pro premiérujícího Golden Boye, který (pro něj naštěstí) začíná až 26. února.

CBS má sice předtočených ještě šest epizod, ale jejich odvysílání není zdaleka jisté. Realitka měla po prvních dvou epizodách stejně špatný rating jako podobně zrušené Made In Jersey.

Holt jsou ty páteční timesloty… nebezpečné.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 243 týdny
Já obecně nechápu, proč vlastně šéfové stanic očekávají, že lidi přikovají...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY