Facebook Twitter E-mail
19. února 2013

Promo videa: Mortal Kombat Legacy, sezóna druhá

Máte rádi webseriály? A bojová umění? Zarytí fanoušci osmdesátkových filmů teď určitě zarytě křičí, tak přejděme k věci. Kevin Tancharoen vytvořil Mortal Kombat: Legacy společně se scenáristy Toddem a Aaronem Helbingovými (kteří stojí mj. za Spartacem) jako předvoj a reklamu k nové hře ze světa Mortal Kombat. Prvních devět epizod vyšlo na YouTube kanálu Machinimy a hned od začátku si seriál získal velkou oblibu.

V nové sérii, o které jsme už psali tady, budou dle traileru účinkovat Harry Shum, Jr. (Glee) jako válečný pán Kuai Liang, Casper Van Dien (Hvězdná pěchota) jako filmový herec Johnny Cage, Brian Tee (Rychle a zběsile 3) jako Liu Kang a Mark Dacascos (Od kolébky do hrobu) jako Kung Lao. Vrátí se také Ian Anthony Dale (Hawaii Five-O, 24, Day Break) jako zmrtvýchvstalý ninja Scorpion a Cary Tagawa si zopakuje svou filmovou roli mocného a arogantního čaroděje Shang Tsunga.

Vychutnejte si tedy trailer, který za první dva dny nasbíral na Youtube přes 2 miliony zhlédnutí!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 243 týdny
Takovej Lateef by taky nebyl k zahození a doplnění Scott Adkinse by...
Salem
před 243 týdny
tak Lateef byl alespon v tom "krátkometrážním", Scott by tam...
harmonica
před 243 týdny
Tenhle trailer byl prostě úžasný. Ten film bude parádní pokud se dodělá. Už se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY