Facebook Twitter E-mail
19. února 2013

Duben ve znamení sci-fi: Warehouse 13, Continuum, Defiance

Stanice Syfy chystá na duben start dvou ze svých seriálů. Dočkáme se pokračování Warehouse 13 a premiérově se představí nový seriál Defiance. Na kanadském Showcase by se měly opět rozvíjet nové příběhy hrdinů ze seriálu Continuum, který se má vrátit se svou druhou sérií.

Warehouse 13

Seriál Warehouse 13 sleduje tým tajných vládních agentů pracujících v supertajném skladišti v Jižní Dakotě, které slouží k uchovávání velmi zvláštních artefaktů a dalších podivných předmětů a suvenýrů.

V chystaných dílech se proti týmu Pete Lattimera postaví nová protivnice Charlotte Dupres v podání Polly Walkerové (Caprica). Její tajemné intriky budou představovány v průběhu první poloviny desetidílné čtvrté série, která začne 22. dubna 2013.

Defiance

Další seriál z dílny stanice Syfy, novinka Defiance, zahájí svou první sérii 15. dubna 2013. Tento postapokalyptický seriál je situován
do blízké budoucnosti, ve které je Země zdecimována příchodem sedmi různých mimozemských ras. Přestože nepřišli jako nepřátelé, musí se naučit vycházet s původními obyvateli a snažit se o zachování míru.

Více o tomto novém seriálu si můžete přečíst v některé z našich předchozích bleskovek, konkrétně tady a tady.

Continuum

V dubnu by měla odstartovat také třináctidílná druhá série seriálu Continuum. Přesné datum zatím nebylo určeno. Tento seriál se stal na své domovské stanici Showcase letní jedničkou a jeho finále se dokonce stalo nejsledovanějším finále v historii této stanice.

V první sérii ochránkyně Kiera Cameronová uvízla v současném Vancouveru spolu s odsouzenými teroristy, kteří podobně jako ona pocházejí z roku 2077. Ve druhé sérii bude pokračovat ve svém nelehkém spojenectví s vancouverským policistou Carlosem Fonnegrou a bude zápolit s velkou otázkou, která vyvstala v závěru finále: Proč byla do minulosti poslána? Alec Sadler se zatím bude snažit pochopit zprávu, kterou poslal z budoucnosti sám sobě. A Liber8 začnou více strategizovat, i když zůstanou stejně agresivní jako tomu bylo doposud.


Sledujete některý ze zmiňovaných seriálů? Na který z nich se těšíte nejvíce a proč?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 248 týdny
Já mám u Defiance obavy z toho propojení s MMORPG. Doufám,...
zipacna
před 248 týdny
Já už si tedy nepamatuju, jak to přesně s tou hrou bylo, ale podle mě je...
megawir
před 248 týdny
Základní informace jsme k tomu psali tady, link máš i ve článku...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY