Facebook Twitter E-mail
21. února 2013

FX si nedá pokoj! Vyvíjí Crash and Burn

FX začalo pracovat na novém seriálu. Crash And Burn je dramatický projekt od výkonné producentky The Walking Dead (Živí mrtví), Gale Anne Hurd, které vyvíjí ve spolupráci s Universal Cable Prods.

Scénář píše Jeffrey Lieber (Necessary Roughness), který se lehce inspiruje knihou Kevina Conleyho, The Full Burn.

Crash And Burn vypráví příběh Doca Dixona, muže, který se snaží přežít jako kaskadér během před-počítačové generace. Příběh se odehrává po válce ve Vietnamu v San Fernando Valley v Kalifornii.

Doc se snaží zabezpečit svou rodinu, udržet dobré vztahy ve své komunitě a především přežít a dožít se padesátých narozenin. Svůj život žije s tím, že když už ho nezabije jeho práce, tak rodinné víkendy bezpochyby ano.

„Naši partneři ve Valhalla nám neustále přináší lákavý materiál. Tento provokativní svět kaskadérství, zasazený do sedmdesátých let, perfektně pasuje do programového plánu stanice FX,“ řekla mluvčí UCP, Maira Suro.

Lieber je poslední dva roky showrunnerem Necessary Roughness. Kromě toho napsal také originální scénář pro Lost (Ztraceni).


Zaujalo vás toto téma? Je rozumné zasadit příběh do sedmdesátých let? Myslíte si, že si tak získá dostatečně silnou fanouškovskou základnu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Franki
hodně dávno
Tak zatím se ujaly snad všechny seriály s historickou tematikou, tedy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY