Facebook Twitter E-mail
21. února 2013

Vyšel blu-ray set druhé sezóny Hry o trůny

Víte, že předevčírem vyšel luxusní sedmidiskový blu-ray set druhé sezóny Hry o trůny?

Krom kompletní řady obsahuje i vychytávky jako interaktivní Válku pěti králů (co, kdo, kde a jak dělal), průvodce epizodami s obsáhlejšími informace o postavách, audio komentáře herců, producentů a dokonce i G. R. R. Martina ke všem epizodám, animovanou historii (kompletní mapa Západozemí a zemí za Úzkým mořem, detailní expanze devíti Svobodných měst, Andalové a První lidé, Svobodná država Valyrie), třicetiminutový dokument Making of bitvy o Královo přístaviště) a na závěr překvapení – 4 nezařazené scény z druhé sezóny (diskové vydání první sezóny nezařazené scény neobsahovalo).

Blu-ray set je V předprodeji na Amazonu za $55.99 (DVD set se v předprodeji prodává za $41.99, později se bude prodávat dvd set za $55.99 a blu-ray set za $79.99). U nás tento set vyjde pouze v pětidiskovém vydání a bude k dostání až 3. dubna.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
hodně dávno
Zní to zajímavě, já ale na blu-ray nehraju a tak se těším až u nás...
Treatys
hodně dávno
Přesně kvůli Game of Thrones si plánuji koupit Bluray přehrávač :D Vlastně...
ševča
hodně dávno
některé ze jmenovaných už se mi podařilo shlédnout na internetu, takže se dá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY