Facebook Twitter E-mail
25. února 2013

Jarní novinky a jejich trailery (2013)

Konec února je tu, je čas na pravidelnou rekapitulaci jarních novinek a jejich trailerů. Jaro ovládla se spoustou novinek BBC, takže se je na co těšit.

Red Widow

3. března na ABC přichází mafiánova vdova. Uvidíme, jak se jí bude dařit, když mafiánová doktorka na FOXu už je téměř zrušená. Každopádně komu se nechce čekat až do třetího, tak na HULU už proběhla předpremiéra.

Vikings

Nestává se příliš často, aby fanoušci s napětím očekávali nějaký seriál z History Channelu. Vikingové, kteří vplují na obrazovky také 3. března jsou ale výjimkou. Že by se rýsovala stanicím HBO, Showtime a Starz nová konkurence na poli historických dramat?

The Bible

Jelikož je historie evidentně v módě, tak se 3. března dočkáme ještě jednoho velkolepého drama. Samotné Bible.

Mayday

Poslední novinka připadající na 3. března je britský krimi-thriller z produkce televize BBC.

Broadchurch

I následující den, tedy 4. března se dočkáme britské novinky. V hlavní roli detektivky Broadchurch uvidíme Davida „Doctora“ Tennanta.

Bluestone 42

A dokonce i 5. března zůstaneme u britské tvorby a zase na BBC. Tentokrát se podíváme na zoubek vojenským pyrotechnikům. A pozor není to drama, jak by se dalo očekávat, ale komedie.

Shetland

Už s tím začínáme být skoro trapní, ale vypadá to na britské jaro. Další novinka připadající na 18. března je totiž také z britské produkce (a zase z BBC). V tomhle krimi se podíváme na Shetlandy – nejsevernější území Skotska.

Bates Motel

Dlouho očekávaného prequelu Psycha se konečně dočkáme 18. března na A&E.

Orphan Black

Dlouho jsem tu neměli nic britského, že? Skoro to vypadá, že na tom BBC si ty seriály klonují. Minimálně v téhle novince na nějaký ten klon narazíme. Těšte se na 30. března.

How to Live with Your Parents

ABC si na jaro šetří novinku o soužití s rodiči. Dočkáme se jí 3. dubna. Uvidíme jak se jí bude dařit, ale všichni víme, že komedie startující na jaře nemají dlouhou životnost.

Hannibal

Třetí seriálový sériový zabiják tohoto roku (první byl Dr. Joseph Carroll z Followoing, druhým bude Norman Bates z Bates Motelu). A všech tří se fanoušci ne a ne dočkat. Ale který z nich se dočká pokračování? Bude to kanibal HannibalNBC? 4. dubna se uvidí, jestli si naše nadšení zaslouží.

Da Vinci's Demons

Další výrazný počin startuje na Starz 12. dubna. Podíváme se do mladých let nejproslulejšího světového vynálezce a myslitele Leonarda DaVinci.

Defiance

Duben vůbec bude nadupaný. 15. dubna totiž startuje na Syfy nový a hodně diskutovaný sci-fi seriál Defiance. Doufejme, že naše nafouklá očekávání budou naplněna.

Family Tools

A poslední novinkou do naší sbírky trailerů je další komedie od ABC. Startuje 1. května.


Tak co? Doplnili jste si watchlisty a kalendáře? Nebo vás jarní novinky vůbec nazaujaly? A dáte šanci britským „jednohubkám“?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
hodně dávno
Defiance a Bates Motel dám šancu. Ostatným nie, len ak budú mať dobré ohlasy a...
janilla
hodně dávno
Určitě Bates Motel. Jsem zvědavá na Freddieho Highmorea :) Da Vinci's Demons...
ševča
hodně dávno
hlásím nefunkčnost u da vinciho a vikingů. teď už je to asi jedno, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY