Facebook Twitter E-mail
23. února 2013

Bude spin-off Once Upon a Time?

Kloboučník z Once Upon a Time, tedy vlastně z Alenky v říši divů, možná brzy bude mít svůj vlastní prostor na luxusní čajový dýchánek.

Stanice ABC přemýšlí o tom, že by k OUaT udělala spin-off, který by se soustředil právě na Kloboučníka. V Once se tato postava objevila v šesti epizodách.

Je tu ovšem jeden zádrhel. Sebastian Stan, který Kloboučníka hrál v Once Upon a Time, má velmi nabitý program a tohoto projektu by se tedy neúčastnil. Minulý týden tvůrci seriálu, Adam Horowitz a Eddy Kitsis, odpověděli na otázku, zda se Kloboučník vrátí, tak, že Stanův závazek na Broadwayi mu to v nejbližší době neumožní. ABC nyní hledá herce, který by ho v roli v potenciálním spin-offu nahradil.

Nový Kloboučník by se prozatím objevoval v Once jako hvězdný host, ovšem s možností, že by se později mohl stát hlavní hvězdou. Podobně to mají ze začátku měli ve smlouvě například také Emile de Ravin, Meghan Ory nebo Colin O'Donoghue.


Máte rádi Once Upon a Time? Dali byste šanci spin-offu s Kloboučníkem, pokud by se k němu stanice ABC opravdu rozhoupala?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Asari
před 264 týdny
Klidně bych spin-off sledovala, kdyby Kloboučníka hrál Sebastian. Škoda.
_karel_
před 264 týdny
Tak když nemají herce pro Kloboučníka, tak ať tam dají třeba nějakou fešnou...
ševča
před 263 týdny
nevím, jestli jsem víc proti spin-ofům nebo přeobsazování.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY