Facebook Twitter E-mail
23. února 2013

Castingy: Hawaii 5-0, Vampire Diaries, The Originals, Oxygen

Hawaii Five-0

Herec Alan Ritchson strávil v loňském roce nějaký čas na Havaji, jelikož zde natáčel film „The Hunger Games: Catching Fire“. A teď se na Havajské ostrovy vrátí, aby tam na nějakou dobu pobyl s McGarrettem…

Alan totiž v epizodě 3×20 nazvané „Olelo Pa’a“ ztvární Freddieho, McGarrettova nejlepší kamaráda během jeho let v Navy SEAL. Ve flashbacích pak kromě jejich společného výcviku uvidíme i jejich vzájemnou podporu v některých obtížných podmínkách a situacích, kdy museli učinit určité zásadní a bolestivé rozhodnutí.

Ritchson se narodil 28. listopadu 1984 v americkém městě Grand Forks. Vidět jsme ho mohli v seriálech Smallville a Blue Mountain State nebo v epizodních rolích seriálů 90210, CSI: Miami a Head Case.

The Vampire Diaries (Upíří deníky)

Bonnie bude mít nového mentora… vlastně spíše mentorku! Herečka Cynthia Addai-Robinson se totiž ukáže v Mystic Falls v epizodě 4×17, jež bude odvysílána 21. března.

Ztvární mocnou čarodějku jménem Aja, která bude mít nějaké vazby i na matku Bonnie. V našem malém nadpřirozeném městečku bude pomáhat Bonnie, aby lépe ovládala její magii. Znamená to, že je Aja jedinou osobou, která může Bonnie pomoct a bezpečně provést skrz její schopnosti?

Cynthia je v současné době nejvíce známá rolí Naevie, kterou převzala po herečce Lesley-Ann Brandt, v seriálu Spartacus. Objevila se také v seriálech FlashForward, NCIS: Los Angeles, Numb3rs, Kriminálka New York či Life.

The Originals

Jak určitě víte, stanice CW chystá na 25. dubna epizodu Vampire Diaries, což bude tzv. backdoor pilot pro potenciální spin-off Deníků nazvaný „The Originals“. Hodně postav bylo již obsazeno dříve, tak teď tu máme další… postavy Camille se zhostí mladá herečka Leah Pipes.

Camille bude studentka psychologie na vysoké škole a bude studovat chování lidí, kteří si nejsou vědomi, že vedle nich existuje i nadpřirozený svět. A o čem že tento potenciální spin-off bude? Tak to se dočtete v této bleskovce.

Leah Pipes se narodila 12. srpna 1988 v Los Angeles. Znát ji můžeme například ze seriálů Lost at Home, Life Is Wild a The Deep End, či z epizodních rolí v seriálech Sběratelé kostí, Shark, Drzá Jordan, Posel ztracených duší a Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

Kromě Leah byla do Původních potvrzena i Claire Holt, která stejně jako v TVD ztvární Rebekah Mikaelson, Klausovu sestru.

Oxygen

Jak už jsme psali v této bleskovce, i stanice The CW připravuje letošní rok několik potenciálních pilotů. Jedním z nich je projekt nazvaný „Oxygen“, do kterého byla obsazena herečka Malese Jow.

Malese v tomto mimozemském příběhu čerpajícího z District 9 ztvární nemocnou dívku jménem Julia, která ztratila veškerou naději, ale díky mimozemšťanům možná dostane druhou šanci na život.

Tato mladá herečka se narodila 18. února 1991 v americkém městě Tulsa. Znát ji můžeme především jako Annu z Upířích deníků nebo ze seriálů Hannah Montana, Unfabulous, The Secret Life of the American Teenager či The Troop.


Zaujalo vás některé z těchto castingových obsazení? Chtěli byste, aby CWčko dalo zelenou pilotům Originals a Oxygen a objednala je tak na celé seriály? Dejte nám vědět v komentářích! :-)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RRR
před 250 týdny
Do The Originals idu všetky najlepšie postavy z TVD, tak na to sa tešim. A...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY