Facebook Twitter E-mail
25. února 2013

Pochvala: Známe váš názor!

Asi vůbec netušíte, co nadpis této bleskovky vlastně znamená, že? Nebojte, dnes máme pro vás samé příjemné zprávy. A taky hodně pochval!

Ještě nemáme za sebou ani první dva měsíce nového roku a už nyní naše statistiky prorážejí strop (jak jsme nedávno machrovali na facebooku :-)).

Podrobnější (a jistě i zajímavější) čísla si necháme zase na listopad, až bude čas slavit narozeniny. K dispozici bude mnohem víc dat a dalších informací. Dnes se chci ale v krátkosti pozastavit u sekce, která je mi osobně nejbližší. Chtěla bych vám přiblížit, jak si prozatím letos stojí naše báječné články.

Díky za to, že jste drbny

Důvodem, proč tuto bleskovku píšu zrovna teď, když není ani konec měsíce, ani žádné výročí, je jeden maličký úspěch. A když říkám maličký, myslím tím velký jak svět! Přesně dva tisíce světů!

No dobře, už budu konkrétní. Za ty necelé dva měsíce tohoto roku jste nám u článků, bleskovek a fotočlánků nechali již více jak dva tisíce komentářů, konkrétně 2036, pokud chcete vědět úplně přesné číslo. To nám dělá obrovskou radost, věřte nám. Patří vám za to velký dík! Moc se nám líbí, že nám říkáte svůj názor a dáváte nám tím najevo, že vás naše články nenechávají chladnými, a že píšeme o zajímavých tématech.

Opravdu to skoro vypadá, že nám někdo o půlnoci na Silvestra zabodnul do pozadí vrtulku. Za necelé dva měsíce jsme vydali celkem 240 (slovy dvě stě čtyřicet) článků všeho druhu! Přitom za celý loňský rok jich nebylo ani šest set. Skoro se zdá, že i letos budeme bořit statistiky. Ostatně, my si dáváme vždy jen ty nejvyšší cíle, no ne?

Po čem se zaprášilo?

Nejvíc vás prozatím zlákala bleskovka, která přibližuje novinku The Following. Asi jde opravdu o nejočekávanější záležitost sezóny, jelikož jste si článek otevřeli téměř 6500×! Za měsíc a pět dní. Docela slušné číslo. Navíc stále denně o pár stovek narůstá, takže jen tak dál! Stříbrnou příčku si drží článek Jaro 2013 na Nově (za chvíli dosáhne na 6000 přečtení) a bronz si krade další bleskovka – překvapivě castingy (5850 zobrazení)!

A teď pár čísel k tomu, o čem diskutujete nejvíce. Pouhých pár dní stačilo k tomu, aby se naše představení hudby na serialzone vyšplhalo na první příčku nejkomentovanějších článků! Nechali jste nám bezmála sedmdesátku nadšených názorů a komentářů, což dokazuje, že naši šéfíci ví, co letí :) Jinak jsou to ale fotočlánky, které v této kategorii kralují. A světe div se, po hudbě vás nejvíc berou telenovely! Kdo by to byl řekl, že právě u Josého a Esmeraldy se tolik vyřádíte :P Abychom dodrželi vítěznou trojici, tak na posledním stupínku stojí opět fotočlánek, tentokrát sběrači rolí. Telenovely získaly 63 komentářů, sběrači o tři méně. Nebojte, druhý díl už se připravuje ;)

Možné individuální nastavení – víte o něm?

Pokud vám přece jen naše článková aktivita nepadla do noty, tak nemusíte zoufat. V nastavení vašeho účtu si můžete zvolit, které bleskovkové kategorie se vám na hlavní stránce nebudou zobrazovat. Samozřejmě jsou daleko zásadnější důvody, proč se u nás registrovat, ale tenhle bonus k zahození také není, mám pravdu?

Přidejte se k nám!

Na závěr si neodpustím trochu toho popíchnutí. Šetříte na něco v našem stále se rozrůstajícím giftshopu a rádi byste, aby vaše kreditová sumička narůstala rychleji? Články a bleskovky jsou ideální řešení! Pokud umíte obstojně anglicky a dokážete sesmolit několik smysluplných vět, tak nám dejte vědět a určitě se dohodneme. Ať už jde o nějaký výjimečný článek, nebo o pravidelnou spolupráci – článkaři se u nás neztratí. Stačí se trochu snažit a kredity začnou jen lítat.

Takže ještě jednou díky všem čtenářům, kteří si naše články a bleskovky otvírají. A díky všem, kteří v diskuzích pod nimi ztratí nějaké to slovo. Ať už jde o vlastní názor, pochvalu, kritiku nebo upozornění na chyby (ani my redaktoři nejsme neomylní), jsme za to vděční.


Teď by se hodilo to komentářové číslo pořádně nakopnout, co říkáte? ;) Tak šup do toho!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vejdelkova.jana
před 242 týdny
a to vysvětluje to že vás mám jako domovskou stránku ;)) nejlepší stránka co...
Majef
před 242 týdny
Za chvili budete zájemce o přihlášení na serialzone dávat do pořadníku. :D...
Odyssea
před 242 týdny
Napsala jsi to naprosto přesně, je to asi rok a dva měsíce co tady jsem :D...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY