Facebook Twitter E-mail
26. února 2013

Holka od kabátů zpět v HIMYM a Lindsay Lohan peče s Sheenem!

Dnes jsme si pro vás kromě jiného nachystali také pár castingových střípků. Pokud vás zajímá, o kom že to v nadpisu mluvíme a o kom se tam ani nezmiňujeme, tak čtěte směle dál!

How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)

Tím, že se sitcom How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) pomalu blíží do cílové rovinky (já vím, pořád je tu celý ten nesmysl s devátou sérií, ale i tak je konec na dohled!), CBS začíná rozesílat pozvánky tvářím, které se v průběhu let objevily, aby si svou roli ještě naposled zopakovali.

Nejnovější opakovaně hostující hvězdičkou bude herečka Jayma Mays, která se v seriálu objevila jako sexy holka od kabátů.

Herečka se objeví v epizodě, která je plánovaná na 18. března. V té se budoucí „já“ Teda a Barneyho pokusí přesvědčit současného Teda, aby se šel podívat na Robots vs. Wrestlers. Marshall v tomto díle vyzve Robin na taneční souboj.

Hvězda z Glee se v seriálu objevila v první sérii, v díle Okay Awesome. Ted s ní flirtoval v jednom nočním klubu, ale diváci se díky vypravěči brzy dozvěděli, že ona jeho budoucí manželkou není.

EDIT: Jen o den později bylo oznámeno, že v epizodě, která se na obrazovkách objeví 15. dubna, se vrátí další známá tvář. Není jí nikdo jiný, než Barneyho bývalá snoubenka Quinn, kterou v seriálu ztvárnila Becki Newton!

Anger Management

Herečka Lindsay Lohan získala hostující roli v jedné z nadcházejících epizod komedie Anger Management.

Herečka se objeví v jedné z dubnových epizod jako verze sebe sama. Stane se jeho pacienkou, brzy se jejich vztah ale rozvine na romantickou záležitost.

Zatím to vypadá, že se Lohan zdrží pouze jeden díl, takže ten románek asi nebude tak žhavý, jak by se mohlo zdát.

Lohan se věnuje spíše filmům. V seriálech jsme ji mohli vidět například jako zapřísáhlou nepřítelkyni hlavní hrdinky v Ugly Betty.

Camp

A do třetice tu máme ženské obsazení. Tentokrát si na své přijdou fanoušci Brendy (Six Feet Under) nebo Sarah (Brothers and Sisters). Jejich představitelka, herečka Rachel Griffiths totiž získala novou roli.

Herečka se objeví v hlavní roli nového letního seriálu stanice NBC, Camp. Zahraje si ředitelku tábora Mackenzie Greenfield, která se zrovna musí vyrovnávat s tím, že ji její manžel opustil kvůli mladší ženě.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucius
před 246 týdny
Jo takhle, o tom názvu jsem nevěděla, díky za vysvětlení :) Řekla bych,...
Luthansah
před 246 týdny
Přesně tak:)
b.Tom
před 246 týdny
Bylo by pěkné, kdyby alespoň krátce zavzpomínali na všechny zásadní postavy......

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY