Facebook Twitter E-mail
27. února 2013

Sutherlandovi nabídnuta nová role - skončí Touch?

Kiefer Sutherland, kterého po ukončení 24 hodin vidáme aktuálně v seriálu Touch, dostal od stanice NBC nabídku na hlavní roli v pilotu „The Black List“… a to pro Touch nevěstí nic dobrého!

Jak jsme již psali v této bleskovce, The Black List bude příběh o nejhledanějším zločinci světa, jenž se z nepochopitelného důvodu sám vzdá FBI s nabídkou, že udá všechny, se kterými kdy pracoval. Jeho jedinou podmínkou je to, že bude spolupracovat s nově přijatou agentkou FBI, se kterou zdánlivě nemá vůbec žádné spojení.

Sutherlandovi byla nabídnuta právě role tohoto zločince. I když nebylo o budoucnosti Touch ještě oficiálně rozhodnoto, je to pro něj již druhá nabídka. Stanice FOX však nemůže být s čísly Touch spokojena, jak jste si před pár dny už mohli přečíst.

FOX data finálových epizod aktuálních sérií svých seriálů nejspíš oznámí zítra. O osudu Touch se ale asi nedozvíme dříve než na upfronts v květnu…


Co na to říkáte? Nebaví vás Touch, nebo byste chtěli ještě alespoň jednu sérii? A nepřipadá vám námět pilotu tak trochu jako letošní jarní novinka The Following?

Zdroj: insidetv.ew.com

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_karel_
před 241 týdny
Kiefera Sutherlanda mám rád, ale jak píše B., Touch je o ničem. Vzdal jsem...
ševča
před 239 týdny
touch nesleduju, ale popravdě doufám, že to nevezme. jednak jsem si na tu roli...
phoebess
před 239 týdny
Poslední dobou mi připadá, že Sutherland v Touch pouze šeptá, běhá a kouká...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY