Facebook Twitter E-mail
4. března 2013

Piloty v sezóně 2013/2014 (ABC)

Nechce se tomu věřit, ale opravdu už je to rok od doby, kdy jsme vám přinesli loňskou pilotovou nadílku! V tradici pokračujeme i letos, jako první přichází na řadu novinky na ABC.

DRAMA

Betrayal (sexy krimi právničina)

Nádherná, avšak nešťastně provdaná fotografka si začne vášnivou aférku s právníkem, který pracuje pro jednu bohatou rodinu. Brzy se z něho ale vyklube hlavní podezřelý z vraždy a usvědčit se ho snaží fotografčin manžel! Ups.

Poznámka: Vzniká podle dánského seriálu.


Big Thunder (dobový lékařský western)

Drama, které se inspiruje Disneyho kolotočovou dráhou Big Thunder Mountain, která se nachází ve čtyřech Disney parcích (Kalifornie, Florida, Tokyo, Paříž). Příběh je z části western. Odehrává se v těžebním městečku během zlaté horečky.

Hlavní postavou je chytrý doktor, který se s rodinou přestěhuje právě do tohoto města. Brzy však zjistí, že Big Thunder není takové, jaké se na první pohled zdá.


Doubt (právnický)

Bývalý policista, nyní špatně placený, ale vcelku šarmantní právník používá zkušenosti z policejní služby, aby vyhrával pro klienty jakékoliv případy – a zároveň aby získal zpět svou bývalou ženu.

Poznámka: Za pilotem stojí David Shore, který vytvořil House.


Gothica (sexy gotická soap opera)

Gothicu tvůrci charakterizují jako sexy gotickou soap operu, odehrávající se v moderním světě, který je spojen s mytologií takových legendárních postav, jakými jsou Dracula, Jekyll a Hyde, Frankenstein a Dorian Gray.

Koncept vypadá podobně, jako rozjeté Once Upon a Time, ale zde budou vystupovat postavy z klasické hororové literatury.


Influence (nerdský akčňák)

Provokativní pracoviště, na kterém působí dva bratři – jeden je expert v lidské psychologii, druhý je bývalý trestanec. Společně provozují agenturu, která řeší problémy klientů pomocí vědy, motivace a manipulace.

Kromě toho, že své dovednosti využívají na pomoc klientům, se jim jejich talent často i vymstí, když se snaží zmanipulovat toho druhého.


Killer Women (žánr: sestra Chucka Norrise akční thriller)

Temný thriller o Molly Parkerové, odvážné krásce, co se snaží prosadit mezi Texas Rangery a není žádné ořezávátko – vždycky ví, jak z pachatele dostat pravdu a nebojí se mu trochu pocuchat tvář.


Lucky 7 (drama)

Adaptace britského seriálu The Syndicate. Příběh se točí okolo sedmi zaměstnanců servisní stanice v Queens. Jejich životy se změní v okamžiku, když vyhrají Sportku.

Každý díl se soustředí na jinou postavu a každá potenciální další série se bude věnovat nové skupince lidí.

Poznámka: Vzniká podle britské předlohy.


Murder in Manhattan (detektivní dramedy)

Hodinová dramatická komedie, odehrávající se v New Yorku. Hlavními postavami jsou matka s dcerou, které se spojí a společně začnou kariéru amatérských detektivek.


The Returned (zombie)

Hodinové drama The Returned pojednává o tom, co se stane, když vstanou z mrtvých ti, které jste už dávno pohřbili a oplakali. Lidem z městečka Aurora se změní život poté, co se jejich milovaní najednou objeví před dveřmi jejich domů.


Reckless (politické akční drama)

Hlavní postavou je muž, který za druhé řeší problémy. Během politického převratu je jeho manželka neprávem uvězněna a emoce ho doženou k tomu, že se obrátí k nečestným činům, politickým intrikám a nebezpečným přátelstvím, aby ji dostal z vězení ven.


S.H.I.E.L.D. (superhrdinský)

Superhrdinové Marvelu ožijí v novém pilotu Josse Whedona.

Seriál, který se stane pevnou součástí Marvel Cinematic Universe (MCU) nás zavede mezi agenty mezinárodní proti-zločinecké organizace S.H.I.E.L.D. (Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division). Ta má za úkol chránit planetu Zemi před největším zlem, domácím, i mimozemským. S.H.I.E.L.D. je organizace, která dala dohromady iniciativu Avengers, čítající několik jedinců obrovské síly a nadpřirozených schopností.


Venice (shakespearovská soap opera)

Moderní Romeo a Julie. Dvě rodiny, které jsou do krve rozhádané, soupeří o moc. Jejich dvě děti se do sebe ale zamilují a snaží se jejich romanci udržet i přes panující válku.

KOMEDIE

Bad Management (single-camera)

Lehce sebestředná šéfka luxusního obchodu není vůbec spokojená, když se na scéně objeví synáček majitele obchodu. Ten chce totiž využít moderní doby a obchod omladit.


Divorce: A True Love Story (multicamera)

Tato komedie vychází z izraelského seriálu Life Isn't Everything. Hlavními postavami jsou Kenny a Robin, nedávno rozvedený pár, který společně nevycházel. Dvojice ovšem brzy zjistila, že ještě horší je, když nejsou spolu. Vypadá to, že neexistuje způsob, jak se nevídat.


How the Hell Am I Normal? (single-camera)

Rodinný projekt zasazený do 80. let pojednává o kontrolující matce a výbušném otci, kteří milují své tři geekovské děti tak moc, že nemůžou snést to, že už jsou skoro dospělé.


Keep Calm and Carry On (single-camera)

Ve středu dění stojí černá ovce zlodějské rodiny složené z drogových dealerů a narcisů. Když jejího bratra pošlou do vězení, hrdinka se rozhodne, že vezme své vlastní děti i adoptovaného černého synka a vychová je daleko od své rodiny, aby měli normální životy, které si zaslouží.


Middle Age Rage (single-camera)

Seriál chce ukázat frustrace, které cítí průměrná žena středního věku. Konkrétně jde o trápení nad tím, jak se k těmto ženám moderní svět chová. Jedna takováto manželka a matka už má po krk toho, že se pořád cítí neviditelná. Odváží se nahlas promluvit a začne vyžadovat respekt, o kterém cítí, že si ho zasluhuje.


Mixology (single-camera)

Příběh se odehrává ve svůdném baru na Manhattanu a ukazuje svobodná individua, která se snaží během jedné noci najít tu pravou lásku.


Pulling (single-camera)

Příběh tří dysfunkčních žen, třicátnic, které žijí své životy tak, jak se jim zlíbí. A to i přes to, že jim moderní společnost říká, že by už nyní měly mít všechny otázky vyřešené…

Poznámka: Vzniká podle britského seriálu.


Spy (single-camera)

Dobromyslný otec vysoce inteligentního a výřečného synka, který je, jak jinak, jeho naprostým opakem, vezme práci v tajné organizaci, aby potomkovi dokázal, že je fakt dobrý táta.


Super Fun Night (single-camera)

Super Fun Night ukazuje tři nerdovské kamarádky a jejich často šílené (ač úsměvné) snahy mít každý páteční večer skvělou zábavu.

Poznámka: Pilot už byl v jednání loni, ale v multi-camerové podobě.


Trophy Wife (single-camera)

Bývalá party girl se setká s mužem, do kterého se zamiluje. Jeden problém jsou však jeho tři manipulující děti. Druhý problém jsou jeho dvě značně nepříjemné exmanželky.


Nepojmenovaná komedie Johna Leguizama (multicamera)

Leguizamo se objeví v roli manžela, otce a novopečeného zbohatlíka vyšší střední vrstvy v New Yorku, ke kterému se dostane sňatkem se zámožnou paničkou. Jeho přátelé z Bronxu o něj mají strach, stejně jako jeho matka a dědeček, kteří se ho snaží udržet při zemi vzpomínkami na jeho latinské kořeny. Pochopení nenajde ani u svých dětí, které mají obavy z toho, že jejich taťka je příliš rozmazlován a ztrácí tak pojem o realitě.


Nepojmenovaná komedie bratří Cullenů (single-camera)

Multigenerační komedie se točí kolem Terry Gannonové, čerstvě rozvedené matky, která se na přechodnou dobu dá dohromady s otcem svých dětí (James Caan), bývalým baseballovým hráčem. Také začne neochotně trénovat druhořadý baseballový tým svého syna a je vržena zpátky do světa sportu, který chtěla nechat za sebou.


Který ABC pilot byste si přáli vidět na obrazovkách?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Illyria
před 244 týdny
Já si do hledáčku dám určitě S.H.I.E.L.D a Murder In Manhattan- obojí...
ševča
před 242 týdny
betrayal přeplácané. seriál inspirovaný kolotočem? dělají si srandu? gothica...
ragelly
před 242 týdny
Bude, ale až pak na trailery, stejně jako loni :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY