Facebook Twitter E-mail
6. března 2013

Piloty v sezóně 2013/2014 (CW)

Opět je tu ta část roku, kdy vám jasně, stručně, výstižně a přehledně nabízíme letošní pilotovou nadílku. Náš seriál dnes pokračuje se stanicí CW.

DRAMA

Blink (lehká rodinná soap opera)

Milé, netradiční a vtipné drama o rodině, u které se život jejích členů navždy změní (ať už k dobrému, či zlému).

Otec rodiny má totiž autonehodu, po které se u něj projeví syndrom na způsob komatu. Nemůže se hýbat ani mluvit, ale všechno vidí a slyší.

Právě on propůjčí seriálu svůj úhel pohledu a vypravěčský hlas. To spolu s jeho fantaziemi, které v mysli vytvoří, poskytnou kontext a pointu příběhům a rozepřím, které rodina prožívá.


Company Town (vojenská rodinná vztahovka)

Na námořní základně ve Virginii vypukne vzpoura, která se dotkne nejen vojenského personálu, ale také v blízkém okolí žijících civilistů.

Tato multigenerační, rodinná a vztahová série se točí okolo dvou dvacetiletých žen, které bývaly nejlepší přítelkyně a které spolu vyrostly. Nyní ale obě stojí na opačných stranách rozepře.


The Hundred (postapokalyptické drama)

Děj se odehrává devadesát sedm let poté, co nukleární válka zničila civilizaci. Vesmírná loď, která je domovem posledních lidských přeživších, vyšle zpátky na Zemi sto teenagerů. Ti mají za úkol zjistit, zda je planeta schopná nové kolonizace.


The Originals (upíří soap opera)

Spin-off The Vampire Diaries (Upíří deníky).

Příběh se soustředí na Původní (Originals) a začíná v momentě, kdy se Klaus vrátí do do francouzské čtvrti v New Orleans, kterou pomohl před staletími vybudovat. Nyní město ovládá jeho bývalý žák Marcel.

Poznámka: V potenciálním seriálu se objeví několik postav z původních Deníků. Kromě Klause to bude například Elijah nebo Hayley.


Oxygen (politicko-teenagerovsko-mimozemská soapka)

Vášně a politické nepokoje narušují mír a poklidný romantický vztah mladé lidské dívky a mimozemského chlapce. Ten je spolu s osmi dalšími svého druhu začleněn do místní střední školy.

Vše se odehrává deset let poté, co stovky mimozemšťanů přicestovali na Zemi a vytvořili si tu tábor, ve kterém jsou od té doby uvězněni.

Poznámka: Hlavní roli hraje Aimee Teegarden, která loni měla ústřední úlohu v The Selection (letos opět pilot).


Reign (dobová soap opera)

Reign bude vyprávět dosud málo známý příběh o tom, jak se k moci dostala mladičká Marie Stuartovna, královna skotská. Ta v patnácti letech přijela do Francie, aby se na trůn posadila po boku prince Františka. „Budou ukázány detaily a tajná historie přežití na francouzském dvoře, kde vládne pevná moc, temné síly a neúnavné sexuální intriky.“

Poznámka: Natáčet se bude v Irsku.


The Selection (epická romantická soap opera)

Tři sta let v budoucnosti se odehrává epická romance, která se točí okolo ženy ze střední třídy, která byla loterií vybrána, aby se spolu s dalšími pětadvaceti ženami účastnila soutěže o to, která z nich získá srdce vznešeného prince, a která se tak stane další královnou.

Aby dokázala zvládnout svou rodinu, lásku a království, hrdinka si musí připomínat, proč zůstat sama sebou. Občas to ale jde těžko, jelikož ostatní dámy jsou schopné nejrůznějších intrik, aby soutěž vyhrály.

Poznámka: Natáčet se bude v Maďarsku.


The Tomorrow People (nadpřirozený akčňák)

Seriál vypráví příběh několika mladých lidí z celého světa, kteří reprezentují nový stupínek lidského vývoje. Tito lidé mají speciální síly, mezi kterými nechybí schopnost teleportace, nebo třeba telepatické dorozumívání. Skupina spolupracuje, aby dohromady porazili různé zlé síly.

Poznámka: Vzniká podle britského sci-fi seriálu ze 70. let.


Který CW pilot byste si přáli vidět na obrazovkách?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 241 týdny
Babičky se vyhazují ze seriálu nejpozději po první sérii :D Rodiče tak po...
ševča
před 237 týdny
no ono je to ještě trochu jinak. klaus se narodil až v mystic falls....
Kačez
před 234 týdny
Nemužu se dočkat na spin offek <3 ahh Klaus a Elijah *_* .. každopádně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY